ما در این مقاله می‌خواهیم شما را با افزایش رتبه با استفاده از Pinterest آشنا کنیم. با سئو کده همراه باشید.
Daniel Maloney مدیرعامل شرکت TAILWIND گفته است اثبات این مطلب‌ها که Pinterest یک شبکه اجتماعی است که برای همهٔ بازاریابان مناسب است Daniel Maloney می‌گوید توییتر بیشتر راجع به این‌که چه‌کارهایی می‌توانیم انجام دهیم راهنمایی می‌کند فیسبوک می‌گوید که ما چگونه این کار را انجام می‌دهیم اما Pinterest می‌گوید که می‌خواهیم در آینده چگونه می‌خواهیم این کار را انجام دهیم برای این‌که رتبهٔ مطالب را افزایش دهیم در شبکه‌های اجتماعی و مجازی فکرکردن برای نوشتن کلمات کلیدی و ساختار قوی به دلیل آن که دنبال‌کننده‌ها را افزایش دهیم.

Pinterest چگونه کار می‌کند؟

در Pinterest به هنگام تماشای لایک‌هایی که به اشتراک می‌گذارند متوجه می‌شویم که می‌خواهیم در آینده چه‌کارهایی انجام دهیم برای بازاریابان که می‌خواهند یک کار در شبکه اجتماعی انجام دهند.

یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین کارهایی که فراموش شده است وابستگی به جستجوی سیستم‌های پیشرفته است که در سال‌های گذشته Pinterest با بررسی کنترل موتور جستجو به هدف‌های خودشان رسیدند که بازاریابان هوشمند تلاش می‌کنند که تولید محصولات برای Pinterest  که خاسته‌های بازاریابی را انجام دهد لازم به ذکر است که تعداد بیش‌تر این افراد را خانم‌ها تشکیل می‌دهند

مسائل بازاریان این است که چه کاری را انجام دهند برای پیشرفت و توسعهٔ شبکه‌های اجتماعی و مجازی برای کار بازاریان که Majkowska  Anna ، مدیر نرم‌افزار تیم جستجوی شبکه‌های اجتماعی Pinterest گفته است که تحقیق در گوگل باعث می‌شود که سیستم‌های پیشرفته بهینه‌سازی شود

افزایش رتبه با استفاده از Pinterest

Ben Silberma مدیرعامل شرکت Pinterest گفته است که جستجوی سیستم‌های پیشرفته به کاربران کمک می‌کند که در بین هزاران میلیارد پین که در قدیم ساخته شده است که برای یافتن سیستم‌های پیشرفته جدیدی که دنبالش هست پیدا کنند

برای افزایش رتبه با استفاده از Pinterest باید فعالیت‌هایی انجام دهیم که برای اشتراک گذاشتن و بهینه‌سازی سیستم‌های پیشرفته را در مطالب زیر به طور کامل بیان شده است.

      1. چگونه می‌توانیم پروفایل خود را پیشرفته کنیم

باید نام کاربری و نام تجاری باهم‌دیگر هم‌نام باشند که بتوان کلمات کلیدی را برای خودتان رمزنگاری کرده و جستجو کنیم و درباره فعالیت‌های که انجام داده‌اید کلمات کلیدی بزارید.

      2. یک وب‌سایت برای خودتان بسازید

حساب کاربری خود قدرت زیادی در جستجوی Pinterest برای لینک‌های یک وب‌سایت است که برایمان توضیح می‌دهد چه کاری را باید انجام دهیم.

     3. نصب دکمه پین بر روی وب‌سایت خود

کاربر‌ها را تشویق می‌کند روی وب‌سایت خود پین بگذارند و هرچه پین‌های بیشتری بگذارند قدرت و رتبه‌ها را افزایش می‌دهد و هزینهٔ وب‌سایت برای رتبه‌بندی بالا می‌رود.

     4. باید توضیحات کامل در مورد وب‌سایت خود بنویسید

باید از کلمات کلید محصول خود مطمئن شویم که می‌تواند محصول خود را به‌خوبی معرفی کند مردم بیش‌تر از شرح تصاویر زیبا که به محصول خود زیبایی می‌دهد لذت می‌برند و شما باید از نام‌های ساده استفاده کنید و از هشتگ و پیام‌های صوتی خودداری کنید چون باعث پایین آمدن رتبهٔ محصول خود می‌شود.

    5. پین‌های قوی برای استخراج کردن از وبسایت خود

با استفاده از پین‌های قوی می‌شود که سایت رتبهٔ بالاتری بگیرد در موتور جستجوی گوگل و پین‌های قوی برای استخراج داده‌ها از سایت خود برای توییتر کارت به کار برده می‌شود که به همین دلیل هر‌چه قدر قدرت پین شما بالاتر باشد هزینهٔ بیش‌تری می‌دهید پین می‌تواند هزینه‌ها و چه‌قدر محصول شما در دسترس است و ازچه موادی تشکیل شده محصول آدرس محل و شماره‌تلفن محل و دستورالعمل‌های محصول مشخص می‌شود به همین دلیل محصول از رتبه‌بندی بالاتری قرار دارد و محصول کلیک بالاتری می‌گیرد.

افزایش رتبه با استفاده از Pinterest

       6. باید به دنبال‌کننده‌های بیش‌تری برای جذب سایت بگردیم

کاری که باعث می‌شود دنبال‌کننده‌های بیش‌تری پیدا کنیم در جستجوی Pinterest  باید پین‌های بیش‌تری در سایت خود بگذارید و یادتان نرود حتماً دکمهٔ مخاطب در سایتتان اضافه کنید.

     7. باید بررسی کنید که لینک‌های سایتتان خرابی دارد یا خیر

باید اطمینان کسب کنید که سایتتان خرابی و یا ترافیک صفحات حذف شده دارد اگر خرابی داشته باشد ارسال نمی‌کند و ارور 404 می‌دهد و به رتبهٔ جستجوی سایت گوگل صدمه می‌زند محصولاتی که انتخاب می‌کنید باید مرتبط با صفحاتی که انتخاب می‌کنید باشد.

     8. هدف قرار‌دادن و یافتن NICHIS

NICHIS حجم بالایی دارد و سرعت بالایی دارد مزایای آن این است که حجم محتوای آن کم است به همین دلیل NICHIS برای موضوع‌های رقابتی بهتر است بعضی از مردم فکر می‌کنند که Pinterest مختص به مد و پخت‌وپز گردشگری و….. است و این در حالی است که برای کسانی که می‌خواهند فرصت شغلی سودمند پیدا کنند بهترین راهکار است.

     9. نکته‌های اضافی برای تبلیغات

Pinterest پین شرکت‌های مختلف را به تعداد محدودی مورد آزمایش قرار می‌دهد و کسانی که در این آزمون نیستند نمی‌توانند از این محصولات در شبکه‌های اجتماعی دیگر استفاده کنند و ما به دنبال افرادی هستیم که دنبال محصولاتشان در شبکه‌های اجتماعی و مجازی هستند.

2 پاسخ

    1. در انواع مقالات سئو کده به این موضوع اشاره شده شما به صورت کلی باید به نکات سئو داخلی و خارجی دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 17 =