طبق تغییر قوانین گوگل اگر برای یک سال یک مسیر مستقیم دارید. می‌توانید هدایت مجدد را حذف کنید و Google همچنان به انتقال سیگنال‌ها از URL اصلی به URL مقصد ادامه خواهد داد.

ما می‌دانیم که گوگل به ما گفته است که حداقل یک سال مسیر را ترک کنیم. گری ایلیس از گوگل نقل کرده که گوگل مسیر هدایت مجدد شما را «حداقل یک سال» تغییر نمی‌دهد. این امر گوگل را بر آن می‌دارد تا هر نوع سیگنال از نشانی وب اصلی به آدرس اینترنتی مقصد را از زمانی که گوگل تغییر جهت را پیدا کرد، به زمانی که گوگل متوجه تغییر جهت شده بود، منتقل کند.

به طور خلاصه و ساده باید گفت: سیگنال‌های ارسال شده از URL مبدا به URL مقصد، حتی پس از حذف یا تغیر مسیر آن‌ها، همواره با URL مقصد مرتبط خواهند بود. اما پس از حذف تغییر مسیر، سیگنال‌های روبه‌جلو با URL مبدأ مرتبط خواند بود و به URL مقصد ارتباط ندارند.

بیشتر بدانید

از نظر فنی، این می‌تواند کمتر از یک سال باشد. اما برای ایمن بودن، آن را یک سال نگه دارید تا مطمئن باشید که سیگنال‌ها با آدرس اینترنتی مقصد باقی می‌مانند.

همچنین برای کاربرها، احتمالاً می‌خواهید هدایت مجدد را تا حد ممکن ادامه دهید. اما این به شما بستگی دارد.

نکته نهایی، این است که وقتی که گوگل برای اولین بار مسیر را پیدا می‌کند. ساعت شروع به کار می‌کند. پس اگر شما آن را از نزدیک ردیابی می‌کنید، بر اساس زمانی است که گوگل به مسیر دیگر هدایت شده است، نه زمانی که شما واقعاً مسیر را تغییر داده‌اید.

این اولین‌بار است که گوگل به طور رسمی تأیید کرده است که حتی پس از تغییر جهت گرفتن. در صورتی که مسیر به مدت بیش از یک سال زنده باشد، این سیگنال‌ها برای همیشه در مسیر باقی می‌مانند.

پس حالا اگر شما مشتریانی دارید که واقعاً می‌خواهند تغییر مسیرها را به هر دلیلی حذف کنند. اگر هدایت مسیر به مدت یک سال یا بیشتر زنده باشد، این کار از دیدگاه سئو مخصوص Google Search ایمن است.

حرف آخر برای تغییر قوانین گوگل

اگر مسیر هدایت سیگنال شما یا به دلیل به دلیل تعمیر و نگهداری به‌مرور زمان حذف شود. بنابر تغییر قوانین گوگل دیگر نگران نباشید. زیرا فقط به مدت یک سال  به صورت عادی نگهداری می‌شود.

مبنع: searchengineland.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.