۱۳ روش برای کاهش نرخ پرش و افزایش تبدیل‌های شما

بهینه‌سازی نرخ تبدیل بلاگ ۱۳ روش برای کاهش نرخ پرش و افزایش تبدیل‌های شما

اگر در تلاش برای افزایش ترافیک جستجو به سایت خود، بهبود ثبت نام از طریق ایمیل، دریافت هدایت بیشتر و خرید مشتری بیشتر هستید، ممکن است که برای کاهش نرخ پرش شما بسیار زیاد باشد.
به عبارت دیگر، بازدیدکنندگان و مشتریانی که از صفحه فرود شما بازدید می‌کنند قبل از اینکه حتی فرصتی برای تبدیل آن‌ها به شما بدهند، برگشت می‌کنند. در حالی که شما می‌خواهید بیشتر معیار‌های اندازه‌گیری را افزایش دهید، نمی‌خواهید نرخ پرش بیشتری داشته باشید. اما چه چیزی نرخ پرش خوب در نظر گرفته می‌شود؟
برای پی بردن به این مسئله و رفع آن با سئوکده همراه باشید.

یکی از راه‌های افزایش نرخ تبدیل شما داشتن صفحات فرود بیشتر است.

کاهش نرخ پرش به افزایش نرخ تبدیل شما کمک می‌کند
در این مقاله جامع مشخصات شما را تجزیه و تحلیل می‌کنیم. من همچنین به شما نشان می‌دهیم که بازاریابان هوشمند برای افزایش نرخ تبدیل خود و ایجاد سایت‌های موفق که به طور مداوم ترافیک جستجو چگونه ایجاد می‌کنند.

نرخ پرش چیست؟

هنگامی که برای افزایش عملکرد جستجوی سایت خود سخت کار می‌کنید، یکی از کار‌هایی که باید انجام دهید کاهش نرخ پرش بالا است. به عبارت دیگر، نرخ پرش بالا نشانه این است که مشکلی در استراتژی شما وجود دارد. شما بازدید‌کننده سایت مناسب را جذب نمی‌کنید یا بازدید‌کنندگانی که می‌آیند تجربه کاربری خوبی ندارند.

نرخ گزاف گویی چیست؟

هنگامی که یک کاربر (به‌عنوان‌مثال مشتری، مشتری یا خواننده) از سایت شما در هر صفحه‌ای (که به عنوان صفحه ورودی شناخته می‌شود) بازدید می‌کند و بدون بازدید از صفحات دیگر در همان دامنه خارج می‌شود، این یک گزاف است. نرخ گزاف گویی شما به درصد همه کاربرانی است که در یک صفحه وارد می‌شوند و از آن خارج می‌شوند، بدون اینکه روی صفحات دیگر سایت کلیک کنید.
پرش زیاد می‌تواند به این معنی باشد که شما یک صفحه فرود فریبنده و منظم ندارید. شما ممکن است اصلاً صفحه فرود نداشته باشید و باعث ایجاد سردرگمی CTA در صفحه اصلی خود شوید.

 

 

در زیر لیست ۱۳ روش اثبات شده برای کاهش نرخ پرش و بهبود تبدیل‌ها برای وبلاگ شما وجود دارد

۱۳ روش برای کاهش نرخ پرش و افزایش تبدیل‌های شما

۱. خوانایی محتوای خود را بهبود ببخشید

یک دلیل که ممکن است مشتریان هدف شما از سایت شما خارج شوند، عدم خوانایی است. تجربه کاربر زمانی شروع می‌شود که محتوای شما خوانا و مفهوم باشد. به طور خاص، ناخوانا بودن متن خوانندگان را گیج می‌کند، بنابراین از آن‌ها اجتناب کنید.
در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما کمک می‌کند محتوای خود را قالب‌بندی کرده و خوانا‌تر کنید:
از زیر عنوان‌ها استفاده کنید تا بیشتر موضوع را روشن کنید.
برای توضیح مزایا یا نکاتی که قابل توجه است، از گلوله استفاده کنید.
سؤالات زیادی را در محتوای خود بپرسید، به جای اینکه فقط بخوانید، به خوانندگان دعوت کنید که شرکت کنند.
محتوای خود را با زیر عنوان “نتیجه گیری” پایان دهید. این به خواننده می‌گوید که سریع چند کلمه آخر را بخواند و اقدام کند. نتیجه‌گیری خود را عملی کنید.
تقریباً در هر زمینه وردپرس به شما امکان می‌دهد به راحتی محتوا را برای تجربه کاربری ایده آل قالب‌بندی کرده و نرخ پرش بالا را کاهش دهید.

۲. از پنجره‌های بازدارنده جلوگیری کنید – UX را مختل نکنید

آیا می‌دانید ۷۰٪ از کاربران می‌گویند پنجره‌های بی‌ربط آزار دهنده هستند؟
این هرگز تغییر نخواهد کرد – بیشتر مردم همیشه از پنجره‌های بازشو متنفر خواهند بود. در میان دارندگان سایت‌ها و بازاریاب‌ها، این یک موضوع بسیار بحث برانگیز است: استفاده از پنجره‌های بازشو یا جلوگیری از آن‌ها
برخی از بازاریابان حتی از زبان پرخاشگرانه یا حتی قلدری در پنجره‌های بازشو استفاده می‌کنند، که این امر احتمال خروج فوری من را بیشتر می‌کند.
اگر راهی که می‌خواهید کوتاه مدت است، خوب است. اما، اگر می‌خواهید یک سایت طولانی مدت ایجاد کنید که تعداد زیادی بازدید‌کننده ارگانیک ایجاد می‌کند، پنجره‌های پنجره را محدود یا کاملاً اجتناب کنید. یا حداقل آن‌ها را تا حد امکان سرگرم‌کننده و آزار دهنده نکنید.

۳. یک دعوت به عمل جذاب ایجاد کنید

بعد از اینکه بازدیدکنندگان را با عنوان خود جذب کردید و علاقه‌مند به مطالب شدید، آن‌ها را با CTA ضعیف از دست ندهید. اقدامی که شما نمی‌خواهید افزایش نرخ خروج است. شما می‌خواهید هر بازدید‌کننده سایت خرید کند یا حداقل به آن فکر کنید.


هر کاری انجام می‌دهید، اطمینان حاصل کنید که CTA شما قانع‌کننده است. باید کاربران را مجبور کند کلیک کنند و ببینند در طرف دیگر چه چیزی وجود دارد.
هنگام بهینه‌سازی CTA، هر عنصر مهم است. حتی چیزی به ظاهر کوچک به اندازه تغییر متن روی یک دکمه می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. به طور خاص، این می‌تواند کاربران را درگیر خود کند و آن‌ها را به یک صفحه منبع در سایت شما هدایت کند، بنابراین کاهش نرخ پرش انجام می‌گیرد.
Sprout Social، یک تجارت نرم‌افزاری مدیریت رسانه‌های اجتماعی، درک می‌کند که دادن یک دوره آزمایشی رایگان به کاربران و آموزش آن‌ها در طول راه، راهی مطمئن برای تبدیل کاربران بیشتر به مشتری است.
بدون گرفتن خرید از مشتری با CTA که یک دوره آزمایشی رایگان است، می‌توانید خرید کنید. این به شما کمک می‌کند تا نرخ پرش خوبی داشته باشید. صفحه فرود خود را، خواه یک قالب وردپرس باشد یا نه، مرور کنید تا ببینید چگونه می‌توانید با عجله چیزی را پیشنهاد دهید و بازدید‌کننده سایت را به اقدام مثبت وادار کنید.

۴- داستان سرایی برند خود را بهبود ببخشید

قصه گویی ذهن اعضای مخاطب هدف شما را مجذوب خود می‌کند. اما، شما باید از آن به خوبی استفاده کنید
داستان سرایی می‌تواند برند شما را زنده کند.
شما باید نحوه مطالعه مطالب توسط افراد را تشخیص دهید. آن‌ها بیشتر در حال اسکن یک صفحه هستند و به دنبال چیزی هستند که برجسته باشد. این می‌تواند یک زیر عنوان، یک کلمه، یک اصطلاح یا یک تصویر باشد. داستان سرایی می‌تواند آن عناصر چشم نواز را با بقیه مطالب شما مرتبط کند.
البته، شما به وضوح مطالب خود نیاز دارید. اما، داستان سرایی به شکلی پویا و احساسی به جذابیت محتوای شما کمک می‌کند تا کاربران. در نتیجه، آن‌ها اعتماد بیشتری به شما خواهند داشت.

مشتری‌ها را قهرمان کنید

آن هندلی گفت اگر می‌خواهید داستان شما به‌یادماندنی باشد و واقعاً به رشد تجارت منجر شود، پس “مشتری را قهرمان داستان کنید”. این در درجه اول قرار دادن مشتریان و ارائه محتوای با کیفیت بالا است که برای به اشتراک گذاشتن آن‌ها مفید است. و، به اشتراک گذاشتن میزان اعتماد را نشان می‌دهد. اعتماد تجربه کاربر را افزایش می‌دهد.

راست‌گو باشید

داستان پردازی عالی از اعتقاد پرشور به حقیقت متولد می‌شود.
به عنوان مثال، اگر به کمک مشتریان در یافتن محتوای صحیح آنلاین در صنعت خود اعتقاد دارید، پس از به اشتراک گذاشتن داستان شکست خود کوتاه نیایید. به یاد داشته باشید که داستان شکست غالباً داستانی است که مخاطب هدف شما بیشتر دوست دارد آن را بشنود.
شما باید خود را جای آن‌ها بگذارید و از دیدگاه آن‌ها چیز‌ها را ببینید. هر کاری می‌کنید، حتی با بهترین نیت، به آن‌ها دروغ نگویید. هم به اعتبار شما و هم به خوانندگان شما آسیب می‌رساند. وقتی مشکوک به این موضوع باشند که شما از اول خارج نیستید، آن‌ها با افزایش میزان خروج شما، آنجا را ترک خواهند کرد. به طور کلی، آن‌ها برنخواهند گشت.
در داستان سرایی، باید از هر چیزی که اعتبار شما را به خطر بیندازد، اجتناب کنید. بنابراین، در داستان سرایی خود صادق باشید.


۵وبلاگ خود را با محتوای مناسب تازه نگه دارید

تازه نگه داشتن وبلاگ، با محتوای مناسب، همیشه بهترین بازده سرمایه را به همراه خواهد داشت.
محتوای قدرتمند ممکن است واکنش خوانندگان شما را برانگیزد، اما ممکن است مشکلات آن‌ها را حل نکند. در مقابل، محتوای مناسب آن‌ها را به خود جلب خواهد کرد، اما همچنین به آن‌ها نکاتی عملی برای پیاده‌سازی و تولید نتایج برای آن‌ها می‌دهد.
قبل از اینکه Google پاسخگویی موبایل را به عنوان عامل رتبه‌بندی اضافه کند، نرخ گزاف گویی موبایل حدود ۶۰٪ بود. اما اکنون که سایت‌ها به خوبی در تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و سایر دستگاه‌های موبایل نمایش داده می‌شوند، کاهش نرخ پرش صورت می‌گیرد.
با افزودن مداوم مطالب تازه، به تدریج در حال ایجاد حرکت و ایجاد اعتماد هستید. به یاد داشته باشید که خوانندگان بسیار باهوش هستند و می‌توانند از طریق تاکتیک‌های فریبکارانه و دست‌کاری شده، آن‌ها را ببینند. اما، آن‌ها همچنین هر قدم عملی را که برمی دارید و کلماتی را که استفاده می‌کنید به خاطر می‌آورند. آن‌ها به شما اعتماد خواهند کرد.
چرا کاهش نرخ پرش مهم است

 

۶. کلمات کلیدی هدف را با ترافیک با ارزش بالا هدف قرار دهید

کلمات کلیدی می‌توانند کمپین بازاریابی محتوای شما را ایجاد یا خراب کنند. اگر می‌خواهید عملکرد جستجو را بهبود ببخشید، شروع به هدف قرار دادن کلمات کلیدی با ارزش بالا کنید، زیرا در اینجا ترافیک با ارزش بالا است.
با توجه به SEO LinchPin، یک کلمه کلیدی عالی با ارزش بالا در تقاطع چهار معیار مهم قرار دارد:

مقدار ترافیک
مقدار تبدیل
ارزش شخصی
ارزش مارک

آیا می‌دانید ۹۷٪ درآمد گوگل از طریق تبلیغات است؟ قسمت عمده درآمد آن‌ها از طریق هدف قرار دادن کلمات کلیدی گران است.
همه کلمات کلیدی برابر ایجاد نشده‌اند. برخی از آن‌ها قصد دارند ترافیک ارزشمندی را برای شما به ارمغان بیاورند، در حالی که دیگران فقط شما را در کنار جاده منتظر سواری می‌کنند که احتمالاً قرار نیست فرا برسد.
صرف نوشتن محتوا برای وبلاگ شما به اندازه کافی باعث کاهش نرخ پرش نمی‌شود و یا تبدیلات را بهبود نمی‌بخشد. همچنین باید کلمات کلیدی با میزان بازدید بالا را هدف قرار دهید. این کلمات کلیدی، به نوبه خود، مشتریانی با ارزش را برای شما ارسال می‌کنند.
این کلمات کلیدی چیست؟ همان‌طور که قبلاً می‌دانید، کلمات کلیدی تجاری و اطلاعاتی دو دسته اصلی هستند و هر واژه جستجو در یکی از این دسته‌ها قرار می‌گیرد.

به یاد داشته باشید که هرچه بیشتر وقت آن‌ها را در سایت شما بگذرانند، به احتمال زیاد می‌خواهند بیشتر بخوانند و بیشتر به شما اعتماد می‌کنند. با این کار کاهش نرخ پرش شما به نصف یا حتی بیشتر انجام می‌گیرد.
برخی از کلمات کلیدی برای بازدید فقط از ترافیک است. بله، ممکن است آن‌ها به دنبال آن کلمات کلیدی باشند، اما آن‌ها واقعاً متعهد به خواندن هر محتوایی نیستند که به روش خود ارسال می‌شود.

مرحله اول

به Google Keyword Planner بروید. مطمئن شوید که با حساب Gmail خود وارد سیستم شده‌اید. کلید واژه اصلی خود + یک صلاحیت را در جعبه جستجو وارد کنید و “دریافت ایده‌ها” را کلیک کنید. ما از استراتژی طراحی وب سایت به‌عنوان‌مثال استفاده خواهیم کرد.
کلمات کلیدی با ارزش بالا از لیست عبارت‌اند از:

طراحان وب مستقل
قیمت طراحی وب

هدف این کلمات کلیدی چیست؟ طراحان وب مستقل را در نظر بگیرید: جستجوگر عمدتاً به دنبال لیستی از طراحان وب مستقل است. اگر شما یک طراح وب هستید و می‌خواهید این نوع مشتری را جذب کنید، باید چرخه خریدار را درک کنید.
افرادی که به دنبال این کلمات کلیدی هستند هنوز آماده خرید نیستند. آن‌ها فقط در تلاش‌اند قبل از تصمیم نهایی، بفهمند که بهترین خدمات یا معامله کدام یک است.
دلیل دیگر ارزش بالای کلمه کلیدی این است که می‌توانید یک سری مقاله با محتوای خود ایجاد کنید و مشتری را از یک صفحه به صفحه دیگر هدایت کنید و در نتیجه نرخ پرش خود را کاهش دهید. به‌عنوان‌مثال، هر صفحه می‌تواند یک شرکت یا حرفه‌ای، نرخ، برنامه کاری و شرایط آن‌ها را به نمایش بگذارد.
این مثال را از Made for Moms بگیرید. آن‌ها ۲۰ وعده برای خوردن در دوران بارداری در یک اسلاید ارائه می‌دهند – هر اسلاید یک صفحه وب جداگانه است.
هنگامی که خوانندگان در صفحات حرکت می‌کنند، ارزش آن صفحه را افزایش می‌دهند و نرخ پرش را کاهش می‌دهند، همه بدون اینکه متوجه شوند از ۲۰ صفحه جداگانه بازدید می‌کنند.

مرحله دوم

کلمات کلیدی مارک با ارزش بالا را جستجو کنید که جستجوگر برای کشف مدل‌های مختلف محصول برای یک مارک خاص استفاده می‌کند.
این ممکن است در سئو تجارت الکترونیکی بهترین نتیجه را داشته باشد. اما، اگر باهوش هستید، می‌توانید از کلمات کلیدی محصول با نام تجاری نیز در صنعت خود استفاده کنید.
با استفاده از برنامه ریز کلمات کلیدی، کلمه کلیدی نام تجاری خود را تایپ کنید تا تغییرات آن را پیدا کنید (به‌عنوان‌مثال کفش‌های نایک).

کلمات کلیدی عبارت‌اند از:

کفش ارزان قیمت نایک
کفش بیس بال نایک
کفش جدید نایک

عناوین تازه، قابل کلیک و سود محور

۹ کفش برتر بیس‌بال نایک که باید ببینید

کفش‌های جدید آموزشی نایک

کفش‌های شیک آموزش را از کجا بخریم
به طور خلاصه، هنگام جستجوی ترافیک با ارزش بالا، نکات زیر را به خاطر بسپارید:

کلمات کلیدی را در جایی هدف قرار دهید که قصد کاربر توسط خود کلمه کلیدی محدود نباشد.
بهترین و عمیق‌ترین مطالبی را که احتمالاً می‌توانید بنویسید – از ایجاد ارتباط عاطفی با مشتریان خود دریغ نکنید.
کلمات کلیدی را پر نکنید – با این کار مجازات می‌شوید. در عوض، کلمات کلیدی LSI را هدف قرار دهید تا بازدید‌کنندگان اضافی جستجو را هدایت کنید.

۷. بازدید‌کنندگان مناسب را جذب کنید

کریستینا هالورسون در کتاب خود، استراتژی محتوا برای وب، نوشت که “محتوای بهتر برای شما به معنای تجارت بهتر است. ”
وقتی از ابتدا بازدید‌کننده وب سایت را اشتباه می‌گیرید، جستجوی بالاتر اتفاق می‌افتد. این یک مشکل هدف‌گذاری است.
اگر استراتژی محتوای شما بازدید‌کننده مناسبی ندارد و فروش شما را افزایش نمی‌دهد، وقت آن است که پیشرفت کنید. با استفاده از استراتژی محتوا که هر مرحله از چرخه خرید را در نظر بگیرد، هیچ چیز به اندازه انتشار محتوای سفارشی “مناسب” برای بازار شما قدرتمند نیست.
اشتباهی که بسیاری از بازاریابان محتوا مرتکب می‌شوند نسبت دادن نرخ پرش بالا به کمبود محتوای با کیفیت است. اما، اصطلاح “کیفیت” نسبی است. تعریف شما از “کیفیت” ممکن است همان تعریف من نباشد. گزاف گویی بالاتر را می‌توان بهتر به محتوای اشتباه نسبت داد.
به‌عنوان‌مثال، در دنیای بازاریابی اینترنتی، مقالات طولانی (معمولاً ۲۰۰۰+ کلمه) با کیفیت بالا در نظر گرفته می‌شوند، زیرا تمایل دارند هر سال نگرانی مخاطب مورد نظر را برطرف کنند.

۸. توصیف‌های جذاب متا را برای کاربران جستجو بنویسید

بسیاری از شرکت‌ها توضیحات متای خود را برای کاربران جستجو بهینه نمی‌کنند. در نتیجه، میزان کلیک آن‌ها همچنان رو به کاهش است.
شاید آن‌ها فکر نمی‌کردند که این مسئله آن‌قدر مهم است – اما همین‌طور هم هست. وقتی کاربران یک کلمه کلیدی را در جستجوی Google تایپ می‌کنند، هر کلمه‌ای که با اصطلاح جستجو مطابقت داشته باشد، پررنگ است، تا آن را از بقیه متمایز کند و به جستجوگر بگوید که آن نتیجه را در نظر بگیرد.
توضیحات متا ویژگی‌های HTML هستند که توصیف می‌کنند یک صفحه وب خاص در چه زمینه‌ای است. موتور‌های جستجو از متا توضیحات برای نمایش قطعه‌ای از صفحه وب شما استفاده می‌کنند تا کاربران بتوانند فقط با خواندن توضیحات، نتیجه صحیح نتیجه جستجو را برای آن‌ها تعیین کنند.
طول بهینه برای توصیف متا ۱۵۵‌نویسه است. اگر شرح صفحه وب طولانی‌تر باشد، نویسه‌های باقیمانده در صفحات نتایج جستجو نشان داده نمی‌شوند. در عوض، یک بیضی (…) در پایان خواهید دید. این ممکن است باعث افزایش نرخ پرش شود زیرا مردم نسبت به وب‌سایت شما گمراه شده‌اند.

۹. ایجاد چندین صفحه فرود برای کلمات کلیدی با حجم بالا

کاهش نرخ پرش

همان‌طور که در ابتدای این مقاله ذکر شد، هرچه تعداد صفحات فرود بیشتری داشته باشید، بهتر است. شما تجربه غنی‌تری برای کاربران خود ایجاد خواهید کرد.
همچنین ایجاد صفحات فرود بیشتر باعث افزایش میزان کلیک در جستجو می‌شود. از این نظر، این یک بازی اعداد است.
یکی از معیار‌هایی که توسط Google Analytics تجزیه‌وتحلیل می‌شود، صفحه خروج است. اگر به داشبورد خود نگاه کنید، احتمالاً متوجه خواهید شد که بیشتر افراد از صفحه اصلی از سایت شما خارج می‌شوند. میزان خروج کاربران از صفحه اصلی سایت شما اغلب با نرخ پرش بالا ارتباط دارد.
پس از داشتن صفحات فرود بیشتر، ابتدا اطمینان حاصل کنید که پیمایش در آن‌ها آسان است، سپس از صفحه اصلی خود به همه آن‌ها پیوند دهید. حتی ممکن است به صفحات فرود جداگانه در فهرست پیمایش خود پیوند دهید. اگر مردم به سرعت آنچه را که امیدوار بودند پیدا نکنند، ممکن است کاهش نرخ پرش نداشته باشید. چندین صفحه فرود در اینجا کمک می‌کند.

 

  1. سرعت بارگذاری صفحه خود را افزایش دهید

سرعت سایت چقدر برای کاربران مهم است؟ خوب، مصرف کنندگان انتظار دارند که یک صفحه وب در 2 ثانیه یا کمتر هدایت شود. پس از 3 ثانیه، مصرف کنندگان دیگر منتظر بارگذاری سایت شما نخواهند ماند – آنها فقط به سایت رقیب شما می‌روند. صفحات فرود شما هر چه کندتر بارگیری می‌شوند، سرعت جستجوی شما بالاتر خواهد بود. و گوگل همچنین نگران سرعت سایت است – اگر سایت شما به طور مداوم کند است و می‌توانید نرخ پرش بیشتری داشته باشید، می‌توانید در رتبه بندی قرار بگیرید.

نکته نهایی این است که یک سایت کند می‌تواند تجارت شما را از بین ببرد و مشتریان بالقوه را از خرید از شما دلسرد کند. آمار رفتار مصرف کننده تصویر واضح‌تری به شما ارائه می‌دهد.

  1. پیوندهای خارجی را تنظیم کنید تا در ویندوز جدید باز شود

طراحی با توجه به کاربر بخش مهمی از هر استراتژی موفق طراحی وب است. وقتی پیوندهای خارجی را در همان برگه باز می‌کنید، خستگی دکمه برگشت را برای کاربران ایجاد می‌کنید.

معنی این امر این است که هر بار که کاربر پیوندی به یک صفحه خارجی را کلیک می‌کند، باید بر روی دکمه بازگشت کلیک کند تا به سایت شما بازگردد (با این فرض که تصمیم به بازدید مجدد دارند – ممکن است توسط سایت جدید منحرف شوند). با این کار بازدیدهای صفحه شما کاهش می‌یابد.

و اگر از برگه شما از چهار پیوند خارجی مختلف بازدید کنند، چهار بار روی دکمه برگشت کلیک می‌کنند. این کار وقت گیر و آزار دهنده است. همچنین هم میزان خروج و هم نرخ گزاف گویی را افزایش می‌دهد.

اگر از قالب وردپرس استفاده می‌کنید، می‌توانید افزونه WP external links را بارگیری و نصب کنید. این به طور خودکار تمام پیوندهای خارجی شما را تنظیم می‌کند تا در یک برگه یا پنجره جدید باز شوند.

  1. سایت خود را دوستانه تنظیم کنید
    روش های کاهش نرخ پرش سایت

آیا سایت شما پاسخ‌گو است؟ آیا هنگامی که افراد احتمالی از طریق iPhone ، iPad ، رایانه لوحی و سایر دستگاه‌های تلفن همراه خود به سایت شما مراجعه می‌کنند، آیا نمایش آن کاملاً خوب است؟

وقت آن است که برند خود را به تلفن همراه ببریم زیرا مشتریان شما دستگاه‌های تلفن همراه خود را در همه جا با خود دارند.

ما در عصر متحرک زندگی می‌کنیم. تقریباً 95٪ از مشتریان شما از طریق تلفن همراه هستند، بنابراین سایت شما باید برای آنها بهینه شود.

به یاد داشته باشید که Google کاربران را دنبال می‌کند. بهترین راه برای دستیابی Google به اطلاعات دقیق، نظارت بر فعالیت‌های کاربران در سایت شما از دسکتاپ و موبایل است.

در حقیقت، دوستی موبایل یک عامل رتبه بندی است. این بدان معنی است که اگر سایت شما برای موبایل مناسب نباشد، هر چقدر هم که محتوای شما مفید باشد، در صفحات نتایج Google رتبه خوبی نخواهد داشت.

با انجام این مراحل، ابتدا و مهم‌ترین، سایت خود را آزمایش کنید:

مرحله شماره 1

به ابزار تست سازگار با تلفن همراه Google بروید. آدرس URL سایت خود را اضافه کنید (به‌عنوان‌مثال، qualaroo.com). روی دکمه “آنالیز” کلیک کنید:

منتظر پردازش صفحه باشید

مرحله شماره 2

نتیجه خود را بررسی کنید. اگر سایت شما برای موبایل مناسب است یا خیر.

بسیاری از مشاغل قبلاً دارای یک سایت پاسخگو (به‌عنوان‌مثال تلفن همراه) نبودند. در نتیجه، پس از اینکه Google پاسخگویی را در الگوریتم خود تنظیم کرد، این سایت‌ها با کاهش رتبه در جستجو و بازدید مواجه شدند. افراد باهوش صفحات خود را بهینه می‌کنند.

اگر کاربر قالب وردپرس هستید، پاسخگو بودن سایت شما بسیار آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید نصب پلاگین JetPack و فعال کردن تم موبایل است. همچنین می‌توانید از پلاگین WPTouch استفاده کنید.

اگر از قالب وردپرس استفاده نمی‌کنید و فرد فنی نیستید، ممکن است لازم باشد برای کمک به شما یک متخصص حرفه‌ای تهیه کنید.

 

 

  1. اعتبار را نشان دهید

 

کلمه “اعتبار” توانایی ایجاد باور یا اعتماد به دیگران است. درست مانند شهرت، اعتبار آن چیزی نیست که شما در مورد خود می‌گویید، بلکه نحوه درک دیگران است. اعتبار مهم است – آن را نادیده نگیرید.

هر کاری را که به صورت آنلاین انجام می‌دهید، تشخیص دهید که همه اینها نمی‌تواند به سود به دست آوردن اعتبار و اصول شما باشد. در عوض، از هر فرصتی برای کمک به دیگران استفاده کنید.

به طور خلاصه، شما از افرادی که به آنها اعتماد ندارید خرید می‌کنید؟ خیر

یک سایت معتبر موارد زیر را انجام می‌دهد:

باعث می‌شود مردم به آنچه گفته می‌شود اعتماد و اعتقاد داشته باشند

به مردم اطمینان می‌دهد که اطلاعات شخصی آنها بی خطر است

هنگام خرج کردن پول به دست آمده خود، به آنها اعتماد به نفس می‌دهد

معضل خرید را برطرف می‌کند (به‌عنوان‌مثال آیا باید خرید کنم یا نه)

Peep Laja ، بنیان‌گذار ConversionXL ، برخی از روش‌هایی را که می‌توانید سایت خود را در ذهن کاربران بسیار معتبر بسازید، به اشتراک می‌گذارد.

 

 

نتیجه

چگونه جستوجو‌گران را جذب کنیم

در این مقاله، من چندین روش برای کاهش نرخ پرش و افزایش نرخ تبدیل به شما نشان داده‌ام. اما، بدون محتوای با کیفیت بالا، حتی اگر موفق شوید نرخ پرش خود را به نصف کاهش دهید، خطر افزایش دوباره آن زیاد است.

برای جلوگیری از آن، یک استراتژی محتوا و یک تقویم سرمقاله را ترسیم کنید. شما امروز این وبلاگ را می‌خوانید، زیرا من تصمیم گرفته‌ام که با ایجاد محتوای عمیق مفید شما را در درجه اول قرار دهم.

در کل، آن را حفظ کنید و ثابت قدم بمانید. من می‌دانم که برخی از استراتژی‌های اینجا می‌توانند نتایج نسبتاً سریعی داشته باشند، اما انتظار این را نداشته باشید. به افزایش مخاطبان سایت خود ادامه دهید. همان‌طور که کاربران خود را راضی می‌کنید، آنها باکمال‌میل در مورد شما به دیگران خواهند گفت – بنابراین ترافیک جستجو، پیوندهای ورودی و تولید سرب شما را بهبود می‌بخشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شش =