چالش سئو محلی بسیار عجیب است. تسلط بر آن برای یک شرکت هم به دانستن چگونگی انجام سئو Google برای کسب و کار وجود دارد. هم به درک چگونگی کنترل گوگل از سؤالات جستجو شده با هدف مورد نظر شما هست.

این مسئله نشان‌دهنده تعداد زیادی از چالش‌هایی می‌باشد که برای فروشندگان محلی بسیار مهم است.

 

رایج‌ترین چالش‌ها در سئو محلی برای مشاغل چیست؟

LOCAL SEO

1. اولین چالش سئو محلی

 

بزرگتری سرمایه شما مکان محصولات شماست. یکی از چالش‌های سازمآن‌ها، نحوه ترغیب آن‌ها به تعیین اولویت‌های محلی است. کسب مشتری و کاربران محلی با مشکلاتی روبرو می‌شود که چند مورد آن‌را بررسی می‌کنیم.

 

بازار آدرس‌پذیر را برای بهترین دسته‌ها تعیین کنید

 

فرض کنید یک تایلر الکترونیکی مکان‌های مختلف دارای 40 دسته باشد که از نظر درآمد برای آن‌ها مهم است. برای آن‌ها مفید خواهد بود که بفهمند سایت آن‌ها چگونه کلمات کلیدی ارزشمندی را در این دسته‌ها در هر بازار مدیریت می‌کند.

این کار بزرگی نیست، زیرا هرچه تجارت و کسب و کار فعالیت بیشتری داشته باشد، داده‌های بیشتری برای حل کردن نیاز دارید. برای یک شرکت تجاری ملی، اغلب با 10 میلیون کلمه کلیدی و 5000 بازار شروع می‌شود.

نتیجه این تجزیه و تحلیل باید نشان دهد که برند شما چگونه بر اساس دسته بندی در مقایسه با رقبای خود در همه بازارها رتبه بندی می‌شود.

 باید ببینید فروشگاه شما در کجا ضعیف است.

در جایی که ضعیف باشد، می‌توان فهمید که کدام رقبا سلطه دارند و چگونه این کار را انجام می‌دهند. به طور خاص، ما می‌خواهیم بازارها و دسته‌هایی را ببینیم که فقط تعداد کمی از رقبای سودآور دارند.

این نشان‌دهنده آن است که فرصتی برای برند شما وجود دارد. هنگامی که دسته‌ها و بازارهای دارای فرصت را در اختیار قرار گرفته می‌شود، می‌توان داده‌هایی را در مورد حجم تقاضا اعمال کرد تا از بزرگ بودن این فرصت ایده گرفت.

با فرض اینکه این فرصت به‌اندازه کافی بزرگ است، اکنون با این منطق و نقشه، راه سرمایه‌گذاری فراهم می‌شود.

 

برنامه خود را در تعداد محدودی از بازارها آزمایش کنید

 

پس از تهیه برنامه، تعداد کمی مکان را برای آزمایش برنامه خود انتخاب کنید. امیدواریم که شما به یک تیم تجزیه‌وتحلیل دسترسی داشته باشید که بتواند در مورد آمار لازم برای معتبر بودن آزمون کمک کند.

آزمون خود را انجام دهید، نتایج را اندازه بگیرید و سپس تیم آمار را وادار کنید که اگر توزیع در همه‌جا وجود داشته باشد، نتایج را بررسی کند.

 

 2. یک منبع معتبر برای داده‌های LOCAL SEO

 

یک منبع حقیقی برای داده های محلی خود داشته باشید با وجود شرکت های مدیریت لیست محلی مانند Yext و Uberall ، این مسئله دیگر چندان مشکل ساز نیست. با این حال ، ما همچنان با مشاغل چند مکانی مواجه هستیم که “منبع واحد‌حقیقی” برای همه اطلاعات موقعیت مکانی خود ندارند.

 

 

 3. بهینه سازی مکان‌یاب فروشگاه

 LOCAL SEO

بسیاری از شرکت‌ها موقعیت‌یاب خود را به فروشگاه‌های خارج خود می‌سپارند. از نظر تئوری، هیچ مشکلی وجود ندارد، اما چند روش وجود دارد که ما شاهد اشتباه آن هستیم:

 

جستجوگرهای فروشگاه صرفا جهت جستجو

 

برای سئو یک فروشگاه مؤثر باید یک مجموعه اصلی از صفحه برای شهر و محل باشد که یک کاربر بتواند به‌راحتی کلیک کند تا به هر صفحه برسد. اما بسیاری از شرکت‌ها معمولاً مکان‌یاب فروشگاه خود را در صفحه مکان‌یاب با یک جعبه جستجو برای یافتن مکان خود ایجاد می‌کنند.

افرادی که به دنبال یک جستجو هستند، 50٪ کلمات کلیدی کمتر از کسانی که دارای معماری مرتبط هستند استفاده می‌کنند.

بنابراین مطمئن شوید که معماری مکان‌یاب شما به این روش ساخته شده است.

 

محتوای صفحه مکان

 

فروشگاه‌ها معمولاً بودجه خود را برای ساختن مکان‌یاب در سایت خود اختصاص می‌دهند اما چیزی برای مطالب باقی نمی‌ماند.

صفحه اصلی محل سکونت، شامل نام شرکت، آدرس، شماره‌تلفن، دسته بندی محصولات یا خدمات و موارد دیگر می‌باشد. اما یک صفحه مکان با محتوای پیشرفته و منحصر به فرد که هم به مکان و هم با موضوعاتی که می‌خواهید برای آن‌ها رتبه بندی شوید مرتبط باشد قطعاً می‌تواند عملکرد سئو را بهبود بخشد.

مدیران موقعیت مکانی می‌توانند به شما کمک کنند. اغلب می‌بینیم که فروشگاه‌های موفق برای به‌دست‌آوردن محتوای محلی بهتر از نظر سنجی مدیران استفاده می‌کنند.

منابع دیگر ممکن است شامل بررسی مشتریان محلی، داده‌های محلی در مورد نقاط مورد علاقه و محصولاتی باشد که در بازار خاص محبوب هستند و فروش خوبی دارند.

 

دسته‌های اولویت دار

 

بیشتر سؤالات تجارت الکترونیک نتایج محلی را در بالای سرچ امروز نشان می‌دهد.

ما اغلب با پیوند دادن از صفحات مکان آن‌ها به دسته‌های اصلی خود، مشتری‌ها را دربسته‌های محلی می‌بینیم.

فکر کنید که این راهی برای اطلاع به Google است که مکان شما نیز برای این دسته‌ها مناسب است.

 

 4. مدیریت و بهینه‌سازی Google برای کسب و کار من(GMB)

 

Google My Business واقعاً نباید یک چالش باشد اما فقط یک صفحه ساده از صفحات اخطار برای مکآن‌های شماست. میلیون‌ها راه برای اشتباه گرفتن تجارت وجود دارد.

در اینجا فقط چند چالش و فرصت با GMB آورده شده است.

 

مراقب لیست‌های تکراری باشید

 

در سئو محلی لیست‌های تکراری هنوز هم یک مشکل با GMB هستند. برای مثال طی صحبت با یک تجارت خدماتی که دارای مشکلات رتبه‌بندی بود. به‌راحتی متوجه شدیم که آن‌ها دارای لیست‌های تکراری GMB هستند. لحظه‌ای که لیست‌های تکراری را حذف کردند، رتبه‌بندی آن‌ها برای کلمه کلیدی اصلی که هدف قرار داده بودند، 15 موقعیت افزایش یافت. بنابراین مراقب این مورد باشید.

 

لیست‌های GMB خود را کنترل کنید

 

تبلیغات GMB شما در یک جریان ثابت قرار دارد. کاربران عکس و مطالب از آن برداشت می‌کنند.

اگر Google  قبل از شما به داده‌های رقبا اعتماد کند، ممکن است داده‌های شما را رونویسی کند.

GMB چیزی شبیه به تنظیم چیزی و فراموش کردن آن نیست. سیستمی برای نظارت منظم بر تغییرات صفحات GMB خود ایجاد کنید.

اگرچه می‌توانید تغییرات زیادی را از طریق صفحه GMB مشاهده کنید، اما همه چیز را جذب نخواهید کرد.

 

مقیاس انتشارات GMB

 

پست‌های GMB پیام کوتاه هستند که می‌توانید به‌حساب کاربری GMB خود پیوست کنید. این می‌تواند یک روش ارزان برای ایجاد بازدیدهای بیشتر به سایت شما باشد. پست‌ها می‌توانند شامل متن، عکس یا فیلم باشند.

چالشی که ما اغلب می‌بینیم این است که شرکت‌ها اغلب برای تولید محتوا برای هر مکان ایجاد نمی‌شوند. اگر می‌خواهید برای چندین سایت انتشارات GMB ایجاد کنید، یک سیستم وثیقه بازاریابی آماده برای GMB برای تبلیغات جدید پیاده‌سازی کنید تا بتوان آن‌ها را منتشر کرد.

 

اگر می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که پیوندها را در نشریات GMB خود با یک پارامتر ردیابی برچسب گذاری کرده‌اید، باید عملکردتان را در تجزیه و تحلیل خود بسنجید.

 

5.حضور تقاضای محلی برای SAB و بازارها

 سئو محلی برای فروش محلی

هر شرکت محلی موقعیت مکانی ندارد. شرکت‌های محلی بسیاری مانند Yelp ، DoorDash و Zillow و همچنین مشاغل خدماتی (SAB) مانند لوله کش و ماشین آلات وجود دارد که سؤالات جستجوی محلی را هدف قرار می‌دهند اما واجد شرایط نمایش دربسته‌های محلی نیستند. این به این دلیل است که آن‌ها مکان فیزیکی در بازارهای هدف خود را ندارند.

و این بدان معنی است که آن‌ها بسیاری از کلیک‌ها و درآمد بالقوه را از دست می‌دهند.

این برای هر شرکتی کارساز نخواهد بود، اما برای کسانی که مدل تجاری مناسبی دارند، ایجاد فروشگاه در فروشگاه به‌جای شرکت شریک راهی عالی برای به‌دست‌آوردن دید بیشتر بسته محلی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =