بهترین پلاگین‌های رتبه‌بندی ستاره برای وردپرس در سال 2021 

سیستم رتبه‌بندی ستاره‌ای می‌تواند به مردم در بررسی و تحلیل محتوا، محصول یا هر صفحه سایت کمک کند و مشارکت و اعتبار بیشتری به بررسی‌های سایت شما می‌دهد. در این مقاله 9 پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس 2021 را بررسی می‌کنیم. با سئوکده همراه باشید.

آیا به دنبال بهترین پلاگین‌های رتبه‌بندی ستاره‌ای برای وردپرس هستید؟

در این مقاله، ما بهترین پلاگین­‌‌های رتبه‌ بندی ستاره‌ای وردپرس را به اشتراک خواهیم گذاشت­، بنابراین شما می­‌توانید به سادگی رتبه بندی ستاره‌ای را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

9 پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس 2021

 

پلاگین‌های رتبه دهی ستاره‌ای وردپرس

وردپرس ساده‌ترین و قوی‌ترین راه برای اجرای یک سایت است. آن‌قدر خوب و مفید است که حتی کمپانی‌های بزرگ هم سایت‌های خود را بر روی وردپرس اجرا می‌کنند.

نظرات و رتبه‌بندی نقش بسزایی در بهبود کسب‌وکار شما دارد. نظرات مثبت به کمپانی‌ها کمک می‌کند تا تصویر خوبی از برند خود ایجاد کنند و به مشتریان برای تصمیم در مورد خرید کمک می‌کند. از سوی دیگر نظرات منفی به صاحب یک کسب‌وکار این امکان را می‌دهد تا محصولات خود را بهبود ببخشد و فرصت‌های تجاری بیشتری به دست آورد. بازدیدکنندگان به سایت شما امتیاز می‌دهند و کمکتان می‌کنند تا در آینده ترافیک بیشتری کسب کنید. اگر سایت وردپرسی را مدیریت می‌کنید و به دنبال یک پلاگین برای رتبه‌بندی سایت می‌گردید. ما در این مقاله گزینه‌هایی را توضیح می‌دهیم که احتمالاً برایتان مفید واقع می‌شوند.

هزاران پلاگین برای وردپرس وجود دارد که ویژگی‌ها و امکاناتی را به سایت شما اضافه می‌کند که وردپرس به طور پیش‌فرض از آن‌ها پشتیبانی نمی‌کند. امروز ما در مورد یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها صحبت می‌کنیم و گزینه‌هایی را مطرح می‌کنیم که برای پیاده‌سازی آن در سایت وردپرسی خود در اختیار دارد: رتبه‌بندی ستاره‌ای.

بااین‌وجود، هر سایت باید ستاره‌ای داشته باشد تا بازدیدکنندگان بتوانند روی آن‌ها کلیک کنند و نظر خود درباره سایت را اعلام نمایند. اکنون با کمک پلاگین‌های رتبه‌بندی ستاره‌ای، این کار سریع و آسان انجام می‌شود و نیاز به زحمت زیادی از طرف بازدیدکنندگان سایت شما ندارد. هر یک از پلاگین‌های رتبه‌بندی مزیت‌های خود را دارد. می‌توانید باتوجه‌به نیازهای سایت یکی از پلاگین‌ها را که برای آن کاربرد دارد را انتخاب کنید.

چرا از افزونه Star Rating برای وردپرس استفاده می‌کنیم؟

می‌توانید یک افزونه رتبه بندی ستاره را به کار بگیرید و ­به سادگی بررسی­‌های مشتری را مشاهده و نظرات مشتری را با رتبه بندی داخلی ستاره به وب سایت خود اضافه کنید.

سیستم رتبه‌بندی ستاره بسیار محبوب است و به بازدید‌کنندگان شما اجازه می‌دهد کیفیت محصولات و خدمات شما را با یک نگاه مشاهده کنند. رتبه بندی ستاره به عنوان اعتبار اجتماعی برای بازدید کنندگان وب سایت شما عمل می­کند .

به طور پیش فرض، وردپرس ویژگی درجه بندی داخلی را ندارد، اما می­‌توانید به راحتی با یک افزونه  از 9 پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس 2021 به وردپرس خود این مورد را اضافه کنید.

9 پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس 2021

با یک افزونه رتبه بندی ستاره­، شما می­‌توانید رتبه بندی ستاره‌­ها را در وب سایت وردپرس خود جمع آوری کرده و نمایش دهید . حتی می­‌توانید رتبه بندی ستاره خود را همراه با توصیفات و نظرات مشتری نشان دهید .

با این اوصاف، بیایید نگاهی به برخی از بهترین پلاگین‌های رتبه بندی ستاره برای وردپرس بیندازیم.

  1. WPForms

WPForms بهترین پلاگین فرم وردپرس، در بازار استفاده شده توسط بیش از 4 میلیون از کاربران وردپرس است و  یکی از موفق‌ترین پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس 2021 است.

این نه تنها مبتدی‌ترین پلاگین فرم دوستانه است، بلکه دارای بسیاری از ویژگی­های قدرتمند مانند امکان دادن به کاربران برای ارسال رتبه از طریق فرم­­‌های شما است.

شما به راحتی می‌توانید یک درجه بندی ستاره را به هر فرم خود اضافه کنید. به سادگی قسمت Ratings را در سازنده فرم کشیده و رها کنید تا آن به سایت شما اضافه گردد.

wpform پلاگین رتبه بندی

می توانید با استفاده از الگوی فرم Testimonial در الحاق Pack Pack Templates رتبه بندی ستاره، سایت خود را به فرم توصیفی الحاق کنید.

این به شما کمک می‌کند رتبه‌ها، بررسی­‌ها و توصیفات را همه در یک مکان جمع کنید.

  1. فید نظرات اجتماعی فیس بوک – Smash Balloon

Feed Facebook Social Feed توسط Smash Balloon به شما امکان می­‌دهد با استفاده از پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس، مرورهای اجتماعی با امتیاز ستاره را از صفحه Facebook خود در وب سایت خود نمایش دهید.

اگر در صفحه مشاغل فیس بوک خود تعداد زیادی نظر عالی دارید، می­‌توانید به سادگی این موارد را به سایت خود اضافه کرده و اعتبار اجتماعی سایت خود را بهبود ببخشید.

افزونه Custom Facebook Feed Pro محبوب ترین افزونه فید فیس بوک است و به شما امکان می‌دهد به راحتی یک فید صفحه فیس بوک به وردپرس اضافه کنید.

بهترین پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس در سال 2021

افزونه نظرات به شما امکان می‌دهد با افزودن کد کوتاه به سایت خود، نظرات و توصیفات فیس بوک ستاره دار خود را نمایش دهید .

توجه: برای استفاده از افزونه Facebook Reviews، باید پلاگین Custom Facebook Feed Pro را خریداری کنید.

  1. بررسی سایت

بررسی‌های سایت به بازدیدکنندگان شما امکان می‌دهد با استفاده از 9 پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس 2021، رتبه‌های ستاره ه­ا را بین 1 تا 5 ستاره  انتخاب و ارسال کنند. هنگامی که رتبه­‌های خود را در سایت خود نمایش می‌دهید، این افزونه به شما امکان می‌دهد بهترین نظرات خود را به بالای نظرات وصل کنید، بنابراین بازدیدکنندگان ابتدا آن‌ها را مشاهده می­‌کنند.

سیستم تأیید داخلی وجود دارد، بنابراین می‌توانید رتبه بندی را قبل از اینکه در سایت شما فعال شود، تعدیل کنید. این از ارسال هرزنامه و بررسی­‌های ناعادلانه و تأثیر منفی بر کسب و کار شما جلوگیری می‌کند.

بررسی سایت

همچنین این گزینه را دارید که از کاربران بخواهید قبل از اینکه اجازه رتبه بندی ستاره را داشته باشند­، ابتدا ثبت نام کرده و  وارد سیستم شوند.

با استفاده از این افزونه می‌توانید به سرعت به بررسی‌ها، نمایش بررسی‌ها و رتبه بندی ستاره‌­ها در وب سایت خود و موارد دیگر پاسخ دهید.

  1. همه در یک SEO

همه در یک جستجوگر (AIOSEO) است بهترین افزونه SEO برای وردپرس در بازار است که یکی دیگر از 9 پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس 2021 است. این جامع‌­ترین جعبه ابزار SEO برای کمک به شما در بهبود رتبه بندی بدون مشکل را ارائه می‌­دهد.

این شامل یک راه انداز سریع است که به طور خودکار به شما کمک می‌کند بهترین تنظیمات SEO را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

AIOSEO همچنین شامل علامت گذاری طرح بررسی محصول است که به شما امکان می­‌دهد رتبه بندی ستاره را که در نتایج جستجو نشان داده می‌شود، اضافه کنید.

پلاگین همه در یک SEO

 

نمایش قطعه‌های غنی، ظاهر موتور جستجوی شما را بهبود می‌بخشد و به شما کمک می‌کند بازدید بیشتری از وب سایت خود داشته باشید.

  1. توصیفات آسان

Easy Testimonials به شما امکان می‌­دهد توصیفات و بررسی­‎‌‎های کاربر را با امتیاز ستاره، از داشبورد وردپرس خود وارد کنید. اگر از افزونه ای مانند WPForms برای جمع آوری رتبه بندی ستاره استفاده می‌کنید، این پلاگین رتبه بندی بسیار مفید است.

گزینه‌های مختلفی برای مشاهده وجود دارد که به شما امکان می‌دهد هر بازبینی مانند درجه بندی ستاره، محصول یا خدمتی که استفاده کرده اند ، نام فرد، ایمیل و حتی نقش شرکت را شخصی سازی کنید.

نسخه رایگان دارای چندین موضوع و بلوک است که می­توانید با ویرایشگر بلوک وردپرس برای نمایش نظرات ستاره دار خود استفاده کنید یا  می‌توانید از کد کوتاه موجود استفاده کنید تا به سادگی مرورهایی را به وب سایت خود اضافه کنید.

توصیفات آسان

 

 

 

  1. YITH WooCommerce بررسی­های پیشرفته

YITH WooCommerce Advanced Reviews بخش موجود بررسی WooCommerce را گسترش و بهبود می­‌بخشد.

منطقه استاندارد بررسی ووکامرس به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس، یک بررسی اساسی و رتبه بندی ستاره را ارائه دهید. اما، از آنجا که بررسی‌ها به عنوان اعتبار  اجتماعی سایت عمل می‌کنند و مهمتر از هر زمان دیگری برای شما مفید خواهند بود.

این افزونه اساساً بخش بررسی WooCommerce شما را به یک بخش بررسی آمازون تبدیل می­ ‌کند! مشتریان شما می‌توانند عنوان را مرور کرده و تصاویر را به همراه رتبه بندی ستاره پیوست کنند.

YITH WooCommerce بررسی­های پیشرفته

همچنین شما می‌توانید تعداد دفعات ارسال درجه خاص ستاره برای هر محصول را نمایش دهید.

 

  1. به پست من امتیازدهید

Rate My Post یک پلاگین منحصر به فرد است که به بازدید کنندگان شما اجازه می‌دهد، رتبه بندی ستاره ای را به پست­‌ها و صفحات خود ارسال کنند. این یک روش عالی برای به دست آوردن بازخورد درباره آنچه می‌نویسید است، بنابراین می­‌توانید بیشتر پیشرفت کنید.

هنگامی که کاربر درجه بندی ستاره را ارسال می‌کند، می‌­تواند بازخورد خصوصی درباره رتبه بندی خود را برای شما ارسال کند.

این افزونه به شما این گزینه را می‌دهد که بررسی ستاره را قبل از پست خود نمایش دهید­، تا به عنوان نوعی اعتبار اجتماعی سایت، برای خوانندگان آینده عمل کند.

همچنین به یک بخش آمار دقیق مجهز شده است، بنابراین شما می‌توانید خوانندگان خود را بیشتر از همه از ویجت پست‌های برتر موجود برای نمایش پست­‌هایی با بیشترین امتیاز ستاره، در نوارهای کناری یا پایانی صفحه ی خود استفاده کنید.

 

پلاگین به پست من امتیازدهید

 

  1. WP Product Review Lite

وردپرس محصولات چکیده آرشیو (WP Product Review Lite)، بهترین افزونه وردپرس برای بررسی محصول است. همراه با تنظیمات دقیق بازبینی محصول، از جمله افزودن رتبه بندی ستاره ­ای برای هر محصول.

فراتر از افزودن رتبه بندی ستاره، می‌توانید ویژگی‌های محصول، جوانب مثبت و منفی را اضافه کنید، تصاویر اضافه کنید و موارد دیگر. همچنین می‌توانید به کاربران اجازه رتبه بندی و بررسی‌های مربوط به محصول را بدهید.

WP Product Review Lite

افزودن نظر بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هنگام نوشتن مقالات وبلاگ، گزینه بررسی محصول را انتخاب کنید و تنظیمات بررسی را پر کنید.

همچنین دارای یک ویجت نوار کناری است تا بررسی محصولات و رتبه بندی ستاره شما را به راحتی نمایش دهد.

  1. OptinMonster

OptinMonster یکی از بهترین افزونه‌های بازشو وردپرس و ابزار تبدیل است. با استفاده از این ابزار می‌توانید پنجره‌­­های چشم نواز، تایمر شمارش معکوس، هدرهای شناور و موارد دیگر را ایجاد کنید.

از همه بهتر، این‌ها می‌­توانند کاملاً سفارشی شوند تا یک تجربه هدفمند را برای کاربران خود ارائه دهند و شما می­‌توانید رتبه بندی ستاره، توصیفات کاربر و غیره را در پنجره های بازشو خود اضافه کنید.

OptinMonster

همچنین می توانید از OptinMonster با محبوب­ترین افزونه‌های فرم وردپرس و برترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل استفاده کنید .

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین­‌های رتبه بندی ستاره را برای وردپرس پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیستی از بهترین نرم افزار­ها را از طریق وردپرس و انتخاب­ افزونه‌های متخصص وردپرس برای مشاغل کوچک را مشاهده کرده و انجام دهید.

نتیجه‌گیری:

تقریباً همه صاحبان سایت‌های وردپرسی به دنبال پلاگین‌هایی برای سایت خود هستند که بتوانند کارایی و بهره‌وری سایت را افزایش بدهند. در اینجا 9 پلاگین رتبه بندی ستاره در وردپرس 2021 توضیح داده شد. می‌توانید از آن‌ها برای جمع اوری بازخورد، پیشنهادها و نظرات بازدیدکنندگان به‌آسانی استفاده کنید و کسب‌وکار خود را توسعه دهید. البته  محتمل است که هیچ یک از پلاگین‌های رتبه بندی ستاره‌ای نیازهای سایت شما را حل نکند. در این صورت می‌توانید پلاگین‌های مشابه دیگری پیدا کنید و اگر هیچ یک از آن‌ها خواسته شما را رفع نکردند، می‌توانید خودتان کد آن را ایجاد کنید و یک افزونه رتبه‌بندی بسازید.

لینک منبع

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.