رئیس خود را متقاعد کنید که شما را به MozCon Virtual 2021 ببرد

امروز می خواهیم به معرفی MozCon Virtual 2021 بپردازیم. با سئوکده همراه باشید

وقت آن است که دست به کار شوید و رئیس خود را متقاعد کنید که باید به MozCon Virtual 2021 بروید .

شما در حال حاضر به خوبی با مزایای MozCon آشنا هستید. شاید شما از فارغ التحصیلان MozCon باشید، یا ممکن است یک یا دو بار هشتگ MozCon  را به خاطر نکات داخلی جستجو کرده باشید. احتمالاً مدتی کار برخی از سخنرانان را دنبال کرده اید. اما چگونه می‌خواهید آن را به روشی موثر به رئیس خود انتقال دهید؟ نگران نباشید، ما یک برنامه داریم.

مرحله شماره 1 – جمع آوری شواهد

بسیار خوب برای معرفی MozCon Virtual 2021،  فقط وارد اتاق رئیس خود شوید و بگویید “آیا اخیراً هیچ کدام از جمعه­ های Whiteboard بریتنی مولر را دیده اید ؟!” احتمالاً این کار را انجام نمی‌دهد. شما به برخی از حقایق مهم و ضروری درباره ی ما نیاز دارید که بتوانید ارائه دهید.

MozCon بینش عملی ارائه می‌دهد

به راحتی می‌توان گفت که MozCon Virtual 2021 یک بینش عملی به شما  ارائه می­‌دهد، اما چگونه آن را اثبات می­‌کنید؟ پیمایش سریع در گروه فیس بوک ما می­‌تواند به هر کسی ثابت کند که MozCon نه تنها یک مجموعه از قویترین ذهن‌ها در سئو است، بلکه به عنوان یک تسهیل کننده استراتژی‌های SEO عمل می­‌کند.

 

اگر نمی‌توانید رئیس خود را برای مشاهده ی گروه ما در فیس بوک متقاعد کنید، فقط او را به سمت پست وبلاگ نوشته شده توسط Croud هدایت کنید، او با این عناوین روبرو خواهد شد:

چهار موردی که بلافاصله پس از حضور در MozCon Virtual 2021  در من تغییر کرد، جستجوی سریع  (Google)یا ( LinkedIn)  و ده‌ها مورد بازبینی مشابه دیگر است. چند مورد از این‌ها را جمع کنید تا در کمربند ابزار خود داشته باشید.

یا اگر وقت دارید، برخی از توییت‌های مربوط به رویدادهای سال‌های گذشته را که بیشتر مربوط به شرکت ما است، انتخاب کنید. هشتگMozCon  #MozCon  را جستجو کنید. توییت‌­های زیادی برای انتخاب وجود دارد. مواردی مانند یافته‌های تحقیق، گردش کار و ابزا­رهای مفید همه تحت پوشش ما هستند.

گروه ما بی نظیر است

کسب بالقوه دانش به سخنرانی‌های اصلی MozCon Virtual 2021 ختم نمی‌شود. بسیاری از سخنرانان ما در پایان کنفرانس دور هم جمع می‌شوند و جلسات ویژه­ای را برگزار می‌کنند. اگر درمورد راهکارهایشان، سوالاتی برایتان پیش آمد، اغلب این امکان را دارید که مستقیماً از آن‌ها بپرسید.

سرانجام، هیچ راه بهتری برای یادگیری بیشتر همسالان شما وجود ندارد، مگر اینکه ازتجربه کسانی که از موانع مشابه شما عبورکرده اند استفاده کنند. فرصت‌های همکاری و یادگیری نظیر به نظیر اغلب ارزشمند است و می‌تواند منجر به گردش کار بهتر، تجارت جدید و حتی مشارکت‌های مهیج شود.

معرفی MozCon Virtual 2021

مرحله شماره 2 – هزینه‌ها را تقسیم کنید

یکی از اهداف از MozCon Virtual 2021  ترغیب دوستان ما در سئو برای رسیدن به سرمایه است. به علاوه، از آنجا که کنفرانس‌های ما مجازی است، قیمت آن بی نظیر است! اگر قبل از 31 مه 2021 بلیط بخرید، به قیمت‌های پایین دسترسی پیدا خواهید کرد و اگر مشترک Moz هستید، 20 دلار تخفیف General Admission، دریافت خواهید کرد!

همچنین اگر بلیط را با هر یک از گواهینامه­‌های SEO Moz  همراه کنید: از جمله SEO یا SEO Essentials، می­توانید 15٪ تخفیف بگیرید.

 

سخنران‌های برتر

ما هر ساله با سخنران‌های خود، کار می‌کنیم تا محتوایی پیشرفته را به صحنه بیاوریم. مطمئن باشید محتوایی که در معرض آن قرار خواهید گرفت شما را برای یک سال موفقیت آماده می‌کند.

فیلم برای همه

اگر همکاران شما نمی‌توانند از جلسات زنده لذت ببرند، آن‌ها می‌توانند همه گفتگوها را از طریق فیلم و صوت حرفه ای مشاهده کنند. بلیط شما برای MozCon Virtual 2021 شامل یک بسته ویدیویی حرف‌ه­ای است که به شما (و کل تیم شما) اجازه می‌دهد تک تک سخنرانی‌ها را پس از کنفرانس به صورت رایگان تماشا کنید.

مرحله شماره 3 – برای برگرداندن پول خود آماده باشید!

مهم است که با برنامه ­ای برای بازگرداندن پول صرف شده خود برای شرکت در کنفرانس پیش بروید. آسان است که به هر کنفرانسی بروید و از ارائه­‌ها و رویدادها لذت ببرید، اما به دست آوردن اطلاعات به دست آمده و اعمال تغییرات در روند کاری و مالی شرکتتان دشوارتر است.

ایجاد یک طرح

قبل از اینکه به رئیس خود نزدیک شوید، مطمئن شوید که برنامه ای دارید که چگونه همه اطلاعاتی را که در MozCon Virtual 2021 جمع آوری می‌کنید برای او به نمایش بگذارید! بدیهی است که یادداشت برداری خواهید کرد، چه متناسب با توییت‌های زنده، چه مجلات دیگر.  این یادداشت‌ها هنگامی که بطور دستی از آن‌ها پشتیبان تهیه می‌شود از بیشترین ارزش برخوردار هستند.

عملی کردن

انتظارات خود را با رئیس­تان تنظیم کنید. برای مثال بگویید “بعد از هر روز، من سه مرحله از کار را انتخاب می کنم و طرحی برای نحوه اجرای آن‌ها ایجاد می کنم.” چه کسی می‌تواند 9 استراتژی بالقوه تغییر شغل را رد کند ؟!

و واقعاً آنقدرها هم سخت نیست! به خصوص نه با محتوایی که به آن دسترسی خواهید داشت. در اواخر هر روز، ما به شما توصیه می‌کنیم که یادداشت‌های خود را مرور کنید و مغزتان را تخلیه کنید.

چند استراتژی ایجاد کنید

ارتباط مطالب امروز با تجارت شما چگونه بود؟

کدام جلسه تاثیرگذارتر بود و بیشترین درآمد را برای تیم شما به ارمغان می‌آورد؟

کدام استراتژی‌ها را می‌­توان به راحتی اجرا کرد؟

کدام یک بیشترین تأثیر را خواهد داشت؟

نکته: پس از شناسایی این استراتژی­‌ها ، یک برنامه عملیاتی ایجاد کنید که شما را در مسیر اجرای تغییرات قرار بدهد.

درباره­‌ی مشتری

اگر مشتریان دائمی دارید، آموزش مداوم برای کارمندان چیزی است که بسیار ضروری است و این اطمینان را می‌دهد که این کار باعث پیشرفتان خواهد شد. پیشنهاد دهید که تیم SEO داخلی خود را به مشتریان دائم تان معرفی کنید، انجام این کار برای مشتریان بسیار ارزشمند است زیرا بسیاری از مشتریان این خدمت را از دیگر شرکت‌ها دریافت نمی‌ کنند و اینگونه می‌توانند شرکت شما را از سایرین متمایز کنند.

این معارفه‌ها می‌توانند در ابتدای یک جلسه عادی مبهم باشند یا فرصتی برای جمع آوری تمام مشتریان شما نباشند، پس بهتر است در انتهای جلسه این کار صورت بگیرد.

 

سایت منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هفده =