بهترین شرکت سئو در ایران

امروز می‌خواهیم در مورد بهترین شرکت سئو در ایران صحبت کنیم. با سئو کده همراه باشید

انتخاب بهترین شرکت سئو برای انجام خدمات سئو سایت، از مهم ترین تصمیماتی است که بخش دیجیتال مارکتینگ هر شرکتی می‌تواند بگیرد. اگر تصمیم درستی بگیرید،اینکار کمک شایانی به رشد کسب و کار شما خواهد کرد. اما اگر انتخاب درستی نداشته باشید، این کار می‌تواند رشد شرکت شما را چندین ماه به عقب بیندازد.

شرکت سئو چیست؟

بر خلاف عقیده بسیاری از مردم، طراحی سایت نه تنها پایان کار نیست، بلکه  آغاز راهی است که سئو می‌تواند آن را ساده تر کند. اگر سایت شما بازدیدکننده‌ای نداشته باشد، طراحی سایت برای شما بی فایده است. اینجاست که فرآیند سئو سایت اهمیتی دو چندان پیدا می‌کند. برای ورود کاربر به سایت شما، شرکت سئو فعالیت‌هایی از جمله تحقیق کلمات کلیدی، تولید محتوای با کیفیت، بهینه­‌سازی داخلی سایت، لینک‌سازی و غیره را انجام

می­‌دهد.

بهترین شرکت سئو در ایران

 

برای انتخاب بهترین شرکت سئو چکار کنیم؟

طبیعتا در ابتدا هم باید نیاز­ها و خواسته‌های خود را کامل بشناسیم و هم شرکت مورد نظر را بررسی کنیم. از جمله مواردی که ابتدا باید به آن توجه کنیم:

 1. اهداف و نتایج مد نظر خود را از ابتدا مشخص کنیم.

این را بدانید که سئو در کوتاه مدت برای شما معجزه نمی‌کند اما در بلند مدت فرآیندی بسیارعالی است و از نظر تامین نرخ بازگشت سرمایه مناسب است. برخی از کسب و کار­ها انتظار ترافیک کاربر بسیار بالا بعد از مدت یک ماه روی سایت خود را دارند که این واقعا نشدنی است.

اهداف خود را تعیین و برایشان بازه زمانی مشخص کنید. اگر شرکت خوبی را انتخاب کرده باشید، بعد از چند ماه به نتایج مناسبی می‌رسید. بهترین شرکت سئو، ماهیانه بیلان کاری ای خود از نحوه عملکرد و میزان پیشرفت پروژه در اختیار شما قرار خواهد داد.

 1. تعداد و میزان موفقیت نمونه کار­های شرکت‌های سئو چگونه است؟

هر آژانس خدمات سئو موفقی، مشتریان و نمونه کار­هایی در اختیار دارد که از روند رشد و پیشرفت پروژه شان راضی بوده­‌اند. به علاوه این را باید بدانیم هیچ شرکتی وجود ندارد که رضایت 100 درصدی کارفرمایان خود را بتواند جلب کند. سئو یک علم دقیق نیست و به هیچ وجه با قطعیت نمی‌توان قول یک رتبه بالا را داد، مخصوصا اینکه رقابت در برخی صنایع بشدت زیاد است.

به هر حال، مشاهده نمونه کار­های سئو یک شرکت دیجیتال مارکتینگ، دید بازتری از میزان موفقیت این شرکت در اختیار شما قرار خواهد داد.

 1. بودجه شرکت شما برای حمایت از خدمات سئو چه اندازه است؟

به عنوان صاحب کسب و کار، باید هزینه‌ای که برای سئو هزینه می‌کنید را مشخص کنید. بسیار مهم است که بدانیم سئو مانند تبلیغات کلیکی و گوگل ادز، نتایج فوری به شما نمی دهند اما با برنامه ریزی‌های سه ماهه، شش ماهه و یکساله می‌توان نتایج مناسبی از سئو دریافت کرد.

تفاوت سئو با تبلیغات در این است که نتایج تبلیغات اینترنتی فوری و ملموس است و اما بهینه‌سازی سایت برای دریافت ورودی طبیعی (Organic traffic ) به زمان نیاز دارد. برعکس تبلیغات که به ازای هر یک کلیک، شما باید مبلغی بپردازید، وبسایتی که سئو می‌شود بعد از مدتی، ورودی‌های زیادی به شکل رایگان برای شما دارد.

بودجه بندی شما باید بر اساس سئو و فاکتور­های میزان رقابت، اهداف و مدت زمان بازگشت سرمایه تان تخمین زده شود. سئو در واقع بخشی از دیجیتال مارکتینگ است و بهترین کار، دریافت خدمات یکپارچه دیجیتال مارکتینگ از آژانسی با سابقه است.

 1. پروپوزال دریافتی از شرکت مورد نظر را به دقت بررسی کنید.

بعد از مشاهده لیست بهترین شرکت‌های سئو در ایران که برای شما آماده کرده‌ایم،

می‌توانید با هر یک تماسی گرفته و بعد از مشاوره‌ای صحیح، پروپوزال آن‌ها را دریافت و بررسی کنید.

 

لیست خدمات اصلی بهترین شرکت‌های سئو

 

 1. سئو و بهینه سازی داخلی

سئو داخلی یا on page تمامی فرآیند‌های بهینه‌سازی است که روی سایت و بصورت داخلی انجام می‌گیرد. از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های سئو داخلی به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 1. سئو خارجی

سئو خارجی یا off page به زبان ساده، تمامی کار‌هایی است که در فضای اینترنت برای درک بهتر گوگل و شناخته شدن سایت صورت میگیرد. از جمله فعالیت‌های سئو خارجی:

 1. مشاوره سئو

مشاوره سئو برای کسب و کار‌ها، بخصوص آن‌هایی که قصد برون‌سپاری خدمات سئو خود را ندارند، ایده آل است. برترین شرکت‌های سئو همواره مشاوره‌هایی رایگان به کسب و کار‌ها ارائه می‌دهند. علاوه بر مشاوره رایگان، امکان دریافت مشاوره تخصصی و آنالیز سئو نیز در این شرکت‌ها فراهم شده است.

 

بهترین شرکت سئو در ایران

بهترین شرکت سئو در جهان

در ادامه به بررسی 5 شرکت برتر سئو در دنیا می‌پردازیم که بسیار پرقدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

 1. Ignite visibility

 

این شرکت یکی از مطرح ترین‌ها‌ انجام خدمات سئو در سطح جهانی است. بیش از دو سوم فعالیت‌های این شرکت، معطوف به سئو است و مابقی آن به تبلیغات اینترنتی تعلق دارد. اغلب مشتریان این شرکت که بیش از 130 کارمند مستقیم برای انجام خدمات سئو دارد، در صنعت خود جزو بزرگترین‌هاست.

این مجموعه در سال‌های 2016 تا 2020 بهترین شرکت سئو آمریکایی به انتخاب مجله کلاچ شده است. این شرکت بیش از 150 نمونه کار در سطح بین المللی دارد.

 1. Web FX

 

نام Web FX تقریبا هر ساله در تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ بعنوان بهترین تکرار می‌شود. این شرکت در دنیای دیجیتال بسیار قدرتمند است. این شرکت هم بعنوان یکی از بهترین شرکت‌ها در لیست سایت clutch قرار دارد. این شرکت در زمینه طراحی سایت  و دیجیتال مارکتینگ هم موفق به دریافت جایزه بهترین در سال 2020 از مجله Horizon awards شده است.

 1. Straight north

 

می‌توان گفت این مجموعه، جزو معدود شرکت‌هایی است که بصورت تخصصی روی سئو و بهینه‌سازی سایت تمرکز دارد. نام این شرکت هم در لیست بهترین‌های سایت clutch در سال 2021 دیده می‎شود.

 1. Neil patel

 

نمی توان گفت کسی در زمینه سئو فعالیت داشته باشد و برند شخصی نیل پتل (یکی از بهترین دیجیتال مارکتر­ها) را نشناسد.

قطعا آژانس دیجیتال مارکتینگی که توسط او تاسیس و در حال فعالیت باشد، باید جزو بهترین‌ها باشد.

 1. Victorious SEO

 

این شرکت خدمات On page SEO و Off Page SEO را تحت سرویس سئو خود به مشتریان ارائه می‌کند. همچنین از فعالیت این شرکت در زمینه آموزش سئو نیز نباید بگذریم. این شرکت از نظر نشریه معتبر سرچ انجین لند به عنوان یکی از برترین‌های ارائه دهنده خدمات سئو معرفی شده است.

 

به‌ صورت خلاصه اگر به 3 شرکت مطرح و موفق در تهران بخواهیم اشاره کنیم،

می‌توان به و وبسیما اشاره کرد. در این مقاله بطور کامل در مورد نمونه کار‌ها، قیمت و خدمات این شرکت‌ها صحبت شد.

لازم به ذکر است که سئو کده اولین شرکت نیست اما جزوی از بهترین هاست با نمونه کارهای قوی که داریم میتوانیم نیاز های

شما را کاملا سنجیده و بر اساس ان استراتژی بچینیم.

با کارشناسان ما در تماس باشید.

تماس مستقیم

گوگل هرگز دیتابیس و معیار‌های دقیق رتبه‌بندی خود را منتشر نمی‌کند و شرکت‌های سئوی برتر، بر اساس بنچ مارکینگ و تجربه به همراه رعایت اصول سئو، سایت شما را بصورت کلاه سفید در رتبه‌بندی‌های گوگل بالا می‌آورند.

گوگل به هیچ شرکتی قول رتبه 1 بودن را نمی‌دهد و بر اساس تجربیات متعدد، شما هم اگر شرکتی تضمین رتبه داد، در انتخاب خود شک کنید. برای تضمین بهترین کار مشاهده نمونه کار‌ها و میزان تخصص تیم سئویی است که روی پروژه شما کارمی‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =