آیا می دانید که می توانید لینک سازی خود را مستقیماً در وب سایت خود با لینک داخلی آغاز کنید؟چگونه از بک لینک‌ها استفاده کنیم؟ آیا می دانید چگونه از راهکارهای لینک داخلی برای بهبود رتبه بندی جستجوی خود استفاده کنید؟ این چیزی است که باید بدانید! آیا می دانید که می توانید لینک سازی خود را برای سئو در وب سایت خود با لینک داخلی آغاز کنید؟ آیا می دانید چگونه از راهکارهای لینک داخلی برای بهبود رتبه بندی جستجوی خود استفاده کنید؟ باسئو کده همراه باشید.

اگر قبلاً وقت خود را صرف فکر کردن در مورد چگونگی به دست آوردن بازدید از جستجوی Google و SEO کرده اید، می دانید که اساساً سه فعالیت اصلی وجود دارد که تعیین می کند صفحات وب شما در نتایج جستجو چقدر بالا باشد. 

بک‌لینک می‌تواند روی یک متن و یا یک تصویر باشد که کاربر را به سایت یا صفحه دیگری هدایت می‌کند.

کلمه لینک داده شده، تأثیر زیادی در نمایش در گوگل ایفا می‌کند. برای اگر در کلمه “لباس” لینک‌دهی شده باشد با جستجوی کلمه لباس شما را نمایش می‌دهد. این نشان‌دهنده ارزش کلمه داده شده را نشان می‌دهد.

لینک خارجی مانند پلی میان دو سایت است که آنها را به هم‌پیوند می‌دهد. اگر از سایت مرتبط با موضوع بک‌لینک دریافت کنید باعث رشد شما می‌شود به این دلیل که برای گوگل حوزه فعالیت شما کاملاً مشخص می‌شود و شما در آن رشد می‌کنید.

بهینه سازی در محل

بهینه سازی سایت شما و همه عواملی که کیفیت وب سایت شما را برای Google تعریف می کنند تا مطمئن شوید Google آنچه را که می خواهید الگوریتم آنها را ببیند، می بیند.

حال که فهمیدیم بک لینک چیست در ادامه نحوه ی ایجاد آن را به شما آموزش میدهیم.

ایجاد بک لینک

به منظورایجاد لینک هایی از سایر صفحات وب به وب سایت و محتوای خود، شما ملزم به ایجاد محتوا هستید.

همچنین می توانید بهینه سازی زیادی در وب سایت خود انجام دهید مانند بهینه سازی طرح ، بهینه سازی زمان بارگذاری صفحه ، بهینه سازی برای تلفن همراه ، بهینه سازی تجربه کاربر و موارد دیگر.

قبل از اینکه ادامه مطلب را بخوانید – ما منابع مختلفی داریم که دقیقاً نحوه استفاده از شبکه های اجتماعی برای به دست آوردن بازدیدها و ترافیک گسترده را به شما نشان می دهند.

اما آیا می دانید که می توانید در وب سایت خود لینک سازی نیز انجام دهید؟

بک‌لینک چیست؟

بک‌لینک در سئو سایت یک پیوند یا لینک می‌باشد که یک صفحه سایت را به یک صفحه از سایت دیگر مرتبط می‌سازد. برخی از موتورهای جستجو مثل گوگل یکی از فاکتورهایی خیلی مهم را که در رتبه وب‌سایت در صفحه نتایج خود مؤثر می‌دانند تعداد و کیفیت بک‌لینک‌ها است. البته این به معنای این نیست که هرچه تعداد بک‌لینک‌های یک سایت بیشتر باشد، جایگاه وب‌سایت در موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود.
بهتر است بدانید که بهترین بک‌لینک‌ها، آن بک‌لینک‌هایی هستند که به صورت طبیعی برای وب‌سایت موردنظر شما ایجاد شده باشند و یا اگر بخواهیم شفاف‌تر توضیح دهیم باید اشاره کنیم بک‌لینک‌هایی ارزشمندتر هستند که در پروسه تولید آنها از مکانیزم‌های خرید بک‌لینک استفاده نشده باشد.

بک‌لینک انوع مختلفی دارد و به لینک فالو و نوفالو و لینک داخلی و خارجی تقسیم میشود. در این بخش ابتدا تاثیر بک لینک بر سئو را میشناسیم. لینک داخلی پیوندهایی هستند که از یک صفحه در یک دامنه به صفحه دیگری در همان دامنه اشاره می کنند. این بدان معنی است که با لینک داخلی دامنه منبع همان دامنه هدف است.

برخلاف لینک های داخلی، لینک از یک دامنه به دامنه دیگر را لینک خارجی نامیده می شود و برخلاف لینک های وب سایت های دیگر. شما قدرت کامل بر لینک های داخلی دامنه خود را دارید. شما می توانید تصمیم بگیرید که از چه صفحاتی به کدام صفحات لینک دهید، می توانید تصمیم بگیرید که کجا لینک ها را قرار دهید و از کدام قسمت متن برای لینک های داخلی خود استفاده کنید. شما می توانید از لینک های داخلی برای بهبود سئو سایت خود به صورت استراتژیک استفاده کنید.

مقالات مربوط: آموزش لینک سازی برای مبتدیان

لینک داخلی می تواند توسط هر صاحب وب سایتی به راحتی انجام شود – اما به نظر می رسد بسیاری از وبلاگ نویسان، بازاریابان محتوا و بازاریابان مشاغل کوچک، بیشتر تمرکز خود را بر روی ایجاد لینک خارجی مانند ارسال مهمان، درخواست مراجع، استراتژی های لینک شکسته یا تاکتیک های طعمه گذاری لینک مانند جمع بندی­های تخصصی و مصاحبه­ ها را قرار می­دهند.

لینک داخلی چگونه به SEO شما کمک می کند؟

ما در قسمت بالای مقاله در رابطه با بک لینک چیست صحبت کردیم حال میخواهیم در رابطه با این که لینک های داخلی چه کمکی به سئو میکند صحبت کنیم.

لینک های داخلی به Google کمک می کند تا ساختار یک وب سایت و اهمیت صفحات این وب سایت را ارزیابی کند.

Google معمولاً “مهمترین” صفحات وب سایت شما را فهرست می کند. تعداد صفحات شما که توسط Google به عنوان  صفحات “مهم” شناسایی خواهد شد به “نرخ خزش” وب سایت شما بستگی دارد. Crawl Budget تعداد صفحاتی است که Google در یک بازه زمانی مشخص فهرست بندی می کند.

برای اکثرسایتها، نرخ خزش کافی است تا Google بتواند همه سایتها را فهرست بندی کند. اما اگر تعداد صفحات شما کم است اما رتبه کم دارید یا تعداد زیادی صفحه را در مدت زمان کوتاهی اضافه می کنید یا بارگیری وب سایت شما به حدی کند است که گوگل نمی تواند تمام صفحات را در زمانی که تعیین کرده برای فهرست بندی وب سایت شما فهرست کند – برخی از صفحات کنارگذاشته شده است.

بک‌لینک‌ها یکی از مهم‌ترین فاکتورهای رتبه‌بندی سایت‌ها در صفحه نتایج گوگل هستند و اگر می‌خواهید میزان بازدید وب‌ سایت خود را از Google افزایش دهید باید به آنها توجه ویژه داشته باشید. در واقع، گوگل در سال ۲۰۱۶ تأیید کرد که در کنار محتوای خوب و منحصر به فرد، بک‌ لینک‌ ها هم جزو مهم‌ترین فاکتورهای مهم برای رتبه‌ بندی وب‌سایت‌ها هستند. در نظر داشته باشید اگر می‌خواهید در سئو سایت خود موفق عمل کنید، باید موضوع بک‌لینک‌ها را کاملاً جدی بگیرید، چراکه گوگل و سایر موتورهای جستجو، برای سنجش میزان اعتبار سایت شما، بک‌لینک‌هایی که برای سایتتان ایجاد شده است را در نظر می‌گیرند.

اگر گوگل صفحه ای را فهرست بندی نکند

این صفحه هیچ گونه رتبه بندی ای در جستجوی گوگل ندارد، حتی بیشتر. این صفحه از نظر نتایج جستجوی Google عملاً وجود ندارد – زیرا به زبان ساده این صفحه برای Google وجود ندارد.

شما می توانید به Google کمک کنید تا تمام صفحات خود را فهرست بندی کند، لینک داخلی یکی از راه های انجام این کار است. به عنوان مثال، “معماری وب سایت مسطح” به راحتی برای گوگل فهرست بندی می شود.

بر خلاف معماری وب سایت مسطح ، Google با مشکل در نمایه سازی صفحات “یتیم” مواجه می شود ، صفحه هایی که از طریق لینک ها به سایر صفحات دامنه شما متصل نیستند.با لینک داخلی ، می توانید به راحتی از صفحات یتیم در وب سایت خود جلوگیری کرده و فهرست بندی تمام صفحات خود را برای Google آسان کنید. لینک های داخلی می توانند Page Authority را از یک صفحه در سایت شما به صفحه دیگر ارسال کنند.

با در نظر داشتن این موضوع ، می توانید از لینک داخلی برای انتقال آن پیوند به صفحاتی که می خواهید در رتبه بالاتری قرار بگیرند – یا بیشترین شانس برای رتبه بندی بالا در جستجوی Google را دارند استفاده کنید.

بک لینک - internal link

مطالب قدیمی را بروزرسانی کنید

محتوای قدیمی که مدتی پیش نوشته اید از نظر رتبه بندی جستجوی Google می تواند کهنه شود. محتوای شما ممکن است هنوز مرتبط باشد،اما اگر قدیمی باشد، Google آن را به اندازه ی محتوای تازه ارزشمند نمی داند. ولی لینک داخلی می تواند به این امر کمک کند. زیرا می توانید از مطالب جدید خود برای تازه سازی برخی از مطالب قدیمی خود با لینک های داخلی استفاده کنید.

بهبود تجربه کاربر و افزایش زمان حضور در سایت

همانطور که می دانید، گوگل از تجربه کاربر به عنوان عاملی برای درجه بندی بالاترین سطح مطالب استفاده می کند. آنها از فاکتورهایی به عنوان زمانی که بازدید کننده در صفحه شما می گذارد استفاده می کنند تا تصمیم بگیرند بازدید کننده از محتوای شما خوشش می آید یا خیر.

این بدان معنی است که شما می خواهید خوانندگان خود را در وب سایت خود نگه دارید و یکی از راه های انجام این کار ارائه اطلاعات اضافی به آنها در قالب محتوای مرتبط است که به آن لینک می دهید. از این طریق لینک های داخلی می تواند به بهبود تجربه کاربر کمک کند و به طور همزمان به SEO شما کمک کند. اما این تنها در صورتی جواب می دهد که لینک های داخلی شما به محتوای مرتبط و با کیفیت اشاره داشته باشند. اگر خوانندگان خود را به سمت محتوای بد راهنمایی کنید، اعتبار خود را از دست خواهید داد!

لینک داخلی در مورد SEO و رتبه بندی وب سایت یا کلمات کلیدی شما چقدر می تواند ارزشمند باشد؟

برای حفظ یک استراتژی لینک داخلی سازگار، ممکن است مانند سایرتاکتیک های ایجاد لینک، به عنوان مثال وبلاگ نویسی مهمان یا استراتژی لینک شکسته، وقت گیر نباشد. با این حال، اگر این لینک داخلی ارزش تلاش را دارد، هنوزهم قانونی است. پیوند داخلی یکی از با ارزش ترین سلاح های SEO است.

از طرف دیگر ، تنظیم لینکهای داخلی به اندازه تلاش برای دستیابی به لینک های خارجی به محتوای شما، وقت گیر نیست. این بدان معنی است که این یک تاکتیک ارزشمند است که SEO خود را با مقدار کمی کار بهبود بخشید.

مزایای لینک داخلی چند وجهی است. به علاوه ، استراتژی های لینک داخلی پیشرفته ای وجود دارد که می تواند به شما کمک کند حتی بیشتر. به ارزشمندترین محتوای خود توجه کنید.

استراتژی های لینک داخلی برای سئو و تبدیل ها

افزودن لینک های داخلی در هر جایی که بین پست های وبلاگ شما جای بگیرند، شروع خوبی است. اما در حقیقت، شما می توانید با استفاده از استراتژی لینک داخلی برای بهبود بازدید و تبدیل، شانس خود را بالا ببرید. در اینجا 3 راهکار آورده شده است که به شما کمک می کند از لینک های داخلی خود بیشترین بهره را ببرید.

رتبه بندی موتور جستجو خود را بهبود ببخشید

خب، وقتی ما به طور فعال درگیر SEO هستیم همیشه می خواهیم رتبه خود را در نتایج جستجوی Google بهبود ببخشیم. بنابراین این استراتژی چیست؟

برای اکثر کلمات کلیدی، برخی از لینک های داخلی تأثیر زیادی در رتبه بندی جستجوی شما ندارند. اما معمولاً برخی از صفحات وجود دارند که قبلاً برای برخی از کلمات کلیدی نسبتاً مناسب رتبه بندی شده اند. بیایید بگوییم شما برخی از صفحات را دارید که در جایی از صفحه 2 نتایج جستجو قرار می­گیرند که امیدوارم خیلی پایین نباشد. این می تواند جایی بین 11 تا 15 باشد. این کلمات کلیدی معمولاً به شما بازدید می دهند اما نه زیاد.

اکنون می توانید چند لینک داخلی به این صفحات تنظیم کنید. برای برخی از کلمات کلیدی، این لینک­های داخلی برای تأمین اختیارات صفحه اضافی برای جابجایی آنها در چند رتبه در جستجوی Google کافی است. هنگامی که صفحه شما در صفحه یکی از نتایج جستجوی Google قرار گرفت، جهشی در ترافیک مشاهده خواهید کرد.همه از طریق چند لینک داخلی “ارزان”.

بک لینک-رتبه بندی موتور جست و جو

چگونه می توان صفحاتی را یافت که ارزش تلاش دارند؟

به کنسول جستجوی Google بروید و لیست صفحات فرود را باز کنید. اکنون به دنبال صفحاتی با موقعیت متوسط ​​در نوجوانان باشید. برای ارسال هایی که قبلاً تعداد مطلوبی از نمایش دریافت کرده اند ، هدف بگیرید. برای جستجوی یک رتبه صفحه بالاتر برای کلمات کلیدی که تقریباً جستجو نمی شوند ، فایده ای ندارد.

اکنون بررسی کنید صفحاتی که پیدا کرده اید مربوط به چیست. پست های مرتبط را در وب سایت خود پیدا کنید و از این صفحه ها به صفحه ای که می خواهید کمی بالاتر رتبه بندی کنید لینک دهید.

تا اینجا کار تمام است. باید بتوانید نتایج را طی دو هفته ببینید!

بازدیدکنندگان وب سایت خود را به صفحات پربازدید راهنمایی کنید

اکثر وبلاگ ها دارای این صفحات هستند که تعداد زیادی بازدید کننده از موتورهای جستجو به دست می آورند. متأسفانه ، این صفحات همیشه بهترین صفحه ها نیستند.

اکنون می توانید از پیوند داخلی برای هدایت افراد از صفحه قهرمان ترافیک خود به یک صفحه با تبدیل بالا استفاده کنید.

یک صفحه با تبدیل بالا می تواند یک صفحه محصول باشد ، یک صفحه شامل لینک های وابسته که باعث درآمد شما می شود ، یک صفحه ثبت نام در وبینار ، یا حتی یک پست ساده در وبلاگ که افراد را به ثبت نام در لیست ایمیل شما یا خرید هر محصول الهام می دهد.

بر محتوای سنگ بنای اصلی تأکید کنید

بلاگ ها معمولاً دارای یک تعداد پست درمورد یک موضوع هستند. اما یکی از این پست ها معمولاً در مرکز توجه قرار دارد. بهترین مطالب صفحه بهترین تبدیل کننده هستند. محتوایی که می خواهید در بین همه پست های پیرامون موضوعات مرتبط رتبه بالاتری داشته باشد. این محتوا را محتوای سنگ بنای اصلی می نامند.

 

اغلب برای Google دشوار است که تشخیص دهد کدام یک از پست های شما دارای اولویت بالا هستند که در وبلاگتان چندین پست در موضوعات مرتبط داشته باشد. به عبارت ساده ، بهترین محتوای شما با کلمات کلیدی مشابه رقابت می کند و مقداری از رتبه بندی را که بهترین محتوای شماست را می توانند بدزدند.

 

لینک داخلی به شما امکان می دهد برخی از مطالب را از طریق ساختار لینک به عنوان محتوای سنگ بنای اصلی علامت گذاری کنید. مطمئن شوید که مطالب مرتبط با شما به این محتوا پیوند دارند. به این ترتیب می توانید این محتوای سنگ بنای را در مرکز محتوای این موضوع در دامنه خود قرار دهید و به Google کمک کنید تا آن را به عنوان آنچه در آن است تشخیص دهد:  یعنی بهترین مطالب شما.

بهترین شیوه های ایجاد لینک داخلی

هنوز چند سوال درباره لینک داخلی وجود دارد که می خواهم به آنها پاسخ دهم.

محتوای بیشتری ایجاد کنید.

این باید برای یک وبلاگ نویس آسان باشد. و این دلیل دیگری است که چرا SEO Blog یک استراتژی معتبر است.

دلیل مفید بودن مطالب بیشتر برای لینک های داخلی ساده است: اگر مطالب بیشتری در وب سایت یا وبلاگ خود دارید، می توانید لینک های داخلی بیشتری قرار دهید.

محتوای بیشتر گزینه های استراتژیک بیشتری را برای قرار دادن لینک های داخلی شما باز می کند. محتوای بیشتر در موضوعات مرتبط و آزاد که به شما امکان می دهد لایه های پیچیده ای از لینک ها، خوشه های لینک و انبارهای محتوایی را ایجاد کنید.

محتوای بیشتر به شما امکان می دهد با لینک های داخلی خود راحت تر باشید زیرا همیشه مقداری از مطالب مرتبط (نزدیک) را پیدا می کنید که می توانید برای مطالعه بیشتر به مخاطبان خود پیشنهاد دهید.

مطمئن شوید که لینک های داخلی شما از متن لنگر استفاده می کنند. مهمترین کلمات کلیدی را در متن لنگر خود وارد کنید و هرگز از همان لنگر متن برای دو صفحه مختلف استفاده نکنید در غیر اینصورت گوگل دچار سردرگمی می شود که کدام صفحه را باید برای این کلمه کلیدی یا لنگر متن رتبه بندی کند.

لینک های داخلی خود را بیش از حد بهینه نکنید. برای لینک های متعدد از مقاله­های مختلف به یک قسمت از مطالب، از همان لنگر متن استفاده نکنید. متن لنگر خود را متفاوت کنید.

لینک ها باید به طور طبیعی در محتوا ادغام شوند

لینک ها باید برای خواننده طبیعی به نظر برسند. از این طریق می توانید مدت زمانی را که خواننده در وب سایت شما می گذراند نیز افزایش دهید و تعامل کاربر را افزایش دهید.

بهترین راه برای قرار دادن لینک های داخلی از یک مطلب به مطلب دیگر قرار دادن لینک در پشت یک جمله یا بخشی از جمله است که شامل برخی کلمات کلیدی مرتبط است، صفحاتی که می توان به آنها لینک داد.

صفحه اصلی خود یا سایر صفحات سطح بالا مانند صفحه تماس با ما را هدف قرار ندهید. از صفحات محتوا برای لینک دادن استفاده کنید.

بهترین لینک های داخلی در عمق ساختار وب سایت شما قرار دارد که از یک صفحه سطح پایین به سایر صفحات سطح پایین عمیق اشاره دارد.

لینک های داخلی به گوگل و سایر موتورهای جستجو می گویند که محتوایی که به آن لینک می دهید آنقدر خوب، مرتبط و مهم است که می خواهید خوانندگان خود را قادر به کلیک مستقیم روی این محتوا برای مطالعه بیشتر کنید. همین مسئله باید در مورد خوانندگان شما صدق کند.

صفحاتی که به آنها لینک می دهید باید مربوط به خواننده باشد – صفحات غیر مرتبط را لینک ندهید. بهترین مطالب خود را برای لینک دادن با لینک های داخلی خود انتخاب کنید!

دقت کنید که لینک های داخلی خود را در کجا قرارمی دهید.

اغلب از لینک های داخلی برای توصیه “بیشتر خواندن” در انتهای یک مطلب استفاده می شود. اما لینک ها در انتهای محتوا معمولاً به این معنی است که فقط درصد کمتری از خوانندگان شما حتی به آن لینک ها می رسند. لینک هایی که بیشتر از قبل در یک پست قرار می گیرند، احتمالاً بیشتر کلیک می شوند. این بدان معناست که شما باید برخی از لینک های داخلی خود را در ابتدای یک مطلب قرار دهید.

Dofollow یا Nofollow؟

سوال بزرگ سئو: آیا شما باید از لینک های دنبال کننده استفاده کنید یا لینک های داخلی را دنبال نکنید؟ پاسخ این است که شما باید از لینک های Dofollow استفاده کنید و دلیل آن این است.

در سال 2005 مفهوم پیوندهای Nofollow به عنوان ابزاری برای لینک دادن به وب سایت بدون انتقال هرگونه قدرت لینک معرفی شد. به این ترتیب ، وب سایت ها می توانند به دلیل تلاش برای فروش لینک، از مجازات شدن جلوگیری کنند.

گرچه مفهوم لینک nofollow یک مفهوم معتبر است، اما در لینک داخلی حرفی برای گفتن ندارد. اگر لینک های nofollow را در ساختار لینک داخلی خود قرار دهید ، جریان لینک به سادگی از بین می رود.

اگر می خواهید با لینک های داخلی، SEO خود را بهبود ببخشید، این لینک ها همیشه باید dofollow باشند و مقدار لینک را بین صفحات وب سایت شما آزادانه منتقل کنند.

بیشتر همیشه بهتر نیست. در حالی که بسیاری از وبلاگ نویسان و بازاریابان محتوا قدرت لینک داخلی را از دست می دهند، تعداد زیادی لینک داخلی نیز می تواند چیز بدی باشد. همه صفحات خود را بهم لینک ندهید.

Google می گوید: “لینک ها را در یک صفحه مشخص به تعداد معقول نگه دارید.”

غالبا همه ما نمی دانیم که منظور از “معقول” به عنوان یک عدد چیست. ما نمی دانیم 10 است یا 100. شما باید با دلیل در اینجا قدم بگذارید.

در بیانیه ای مبهم از Matt Cutts یکبار به 100 لینک در هر صفحه اشاره شده است. اما قبل از اینکه به وبلاگ خود بروید و تعداد زیادی لینک را در آن بگنجانید، به خاطر داشته باشید که این 100 لینک شامل همه لینک هایی است که صفحات شما از قبل در پایین صفحه، عنوان و نوار کناری دارند.

علاوه بر این، شما باید طول مطالب خود را در نظر بگیرید. یک محتوای طولانی تر به خوبی می تواند چند لینک بیشتر را به صورت طبیعی از یک قطعه کوتاه 300 کلمه ای مدیریت کند.

برای دادن یک شماره به شما: 3 تا 4 لینک داخلی در هر قسمت محتوای بیش از 1000 کلمه ای باید شروع خوبی باشد.

بک لینک -dofallow vs nofollow

هشدار در مورد خودکار کردن لینک داخلی

بازاریابان عاشق اتوماسیون کردن مواردی هستند که زمان زیادی را صرف می کنند و باید به طور منظم انجام شوند. برای سئو، اتوماسیون همیشه با خطرات و نکات منفی همراه است.

من هنوز هم می خواهم به این نکته اشاره کنم که پلاگین هایی برای وردپرس وجود دارد که به منظور خودکار سازی لینک داخلی شما مورد استفاده است.

مشکلی که در خودکارسازی لینک داخلی وجود دارد این است که برخی از گزینه های استراتژیک لینک داخلی خود را از دست می دهید و کنترل متن لنگر را که می تواند منجر به هرزنامه متن لنگر شود را از دست می دهید. لینک داخلی یک استراتژی سئو است که همه می توانند به راحتی انجام دهند، همه می توانند به راحتی از آن سود ببرند و شما کنترل کاملی بر آن خواهید داشت. در اینجا مواردی است که باید در مورد لینک داخلی بدانید و اینکه چگونه می توانید برای بهبود رتبه بندی جستجوی خود از آن استفاده کنید.

علاوه بر این، لینک داخلی خودکار کاملاً می تواند تجربه کاربر را نادیده بگیرد. بله، بودن لینک داخلی خودکار ممکن است بهتر از نبودن لینک داخلی باشد – اما با این وجود موفقیت های زیادی در سئو سایت از دست خواهید داد.

قطعاً لینک‌سازی به جایگاه ما در گوگل کمک خواهد کرد. اما در استفاده از این تکنیک، از دیگر روش‌های گوگل غافل نشویم. چرا که در صورت اشتباه از طرف دیگر الگوریتم‌ها جریمه شده و کاهش جایگاه پیدا می‌کنیم.
برای مثال: الگوریتم پنگوئن، بک‌لینک‌های سایت را نشانه می‌گیرد، اگر ابن الگوریتم متوجه غیرطبیعی بودن لینک‌ها شود، جریمه می‌کند و رتبه‌بندی حاصل از لینک‌ها را کاهش می‌دهد.

در نتیجه صحبت‌های بالا برای بالا بردن رتبه خود درگوگل، باید تکنیک‌ها در کنار هم و به‌درستی استفاده شود.

خلاصه

در ابتدای مقاله دانستیم که بک لینک چیست و لینک داخلی یک استراتژی سئو است که همه می توانند به راحتی انجام دهند و به راحتی از آن سود ببرند و شما کنترل کاملی بر آن خواهید داشت.اگر برای مشاهده لینک های داخلی در عمل به مثالی نیاز دارید، فقط به ویکی پدیا مراجعه کنید. متن آنها در لینک داخلی بسیار جذاب نوشته شده است. تقریباً در هر صفحه ویکی پدیا، چند لینک پیدا خواهید کرد که به سایر صفحات ویکی پدیا منتهی می شوند. حتی لینک هایی به صفحات داخلی در ویکی پدیا وجود دارد که هنوز پر نشده اند و هدف آنها الهام بخشیدن به کاربرانشان برای ایجاد این صفحات از دست رفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.