الگوریتم BERT مخفف کلمه  Bidirectional Encoder Representations from Transformers است که بر پایه‌ای هوش مصنوعی کار می‌کند. با سئوکده همراه باشید.

الگوریتم bert

تقویت جستجو به زبان‌های مختلف

الگوریتم BERT می‌تواند شاخص‌ها را از یک زبان (جستجو) استخراج کرده و آن را در زبان‌های دیگر اعمال کند؛ بنابراین می‌توانید با تسلط بر محتوای وب، در زمینه اصلاحات زبان انگلیسی مدل‌هایی را در نظر بگیرید و پیشرفت کنید. سپس می‌توانید این پیشرفت‌ها را در سایر زبان‌ها اعمال کنید.
مزایای جستجو به زبان‌های مختلف
به ارائه نتایج بهتر به زبان‌های مختلف کمک می‌کند. لازم به یادآوری است که تحقیق به معنای حل مسئله نیست.
به یک کلمه کلیدی معمول و روش فنی پایبند نباشید. درک و کارگردانی زبان همچنان یک چالش باقی‌مانده است

مقالات مرتبط: کلمات کلیدی LSI چیست و چرا برای سئو مهم است

Google Burt آخرین به‌روزرسانی Google است

به گفته گوگل، این به‌روزرسانی بر روی جستجوهای پیچیده و وابسته به متن تأثیر می‌گذارد. این همان چیزی است که Google درباره به‌روزرسانی Google Bert گفته است:
این هدف برای بهبود درک زبان، به‌ویژه برای سؤالات زبان مکالمه طبیعی است، زیرا BERT می‌تواند به تحقیق در درک بهتر تفاوت‌های ظریف کلمات کلیدی و زمینه آنها در جستجوها و هماهنگ کردن این سؤالات با نتایج مفید کمک کند. به‌خصوص برای سؤالات مکالمه طولانی یا بیشتر، یا جستجوهایی که حروف اضافه مانند “برای” و “به” برای معنی مهم هستند، جستجو می‌تواند زمینه کلمات موجود در جستجوی شما را درک کند.

الگوریتم Google BERT چیست؟

الگوریتم BERT یک رویکرد قبل از آموزش برای پردازش زبان طبیعی است که می‌تواند در طیف گسترده‌ای از متون استفاده شود. این برنامه وظایفی مانند شناخت موجودیت‌ها و پاسخ‌دادن به سؤالات را در میان سایر فرایندهای زبان طبیعی انجام می‌دهد Bert Google. به درک متن زبان طبیعی از وب کمک می‌کند. Google این فناوری را متن بازکرده است، و دیگران انواع BERT را ایجاد کرده‌اند. در ساده‌ترین حالت ممکن، می‌توان گفت الگوریتم برت یک مدل از زبان روزمره و محاوره‌ای است.

این الگوریتم به گوگل کمک می‌کند تا بخش‌های کوچکی از زبان محاوره‌ای مثل حروزف اضافه را درک کند.
BERT نمایش کدگذاری دوطرفه از سوی (Switchers) یک الگوریتم یادگیری بسیار کاربردی و سخت است که مربوط به پردازش زبان طبیعی است. این دستگاه به درک معنای کلمات در یک جمله کمک می‌کند.
Google PERT درک پرسش جستجو را بهبود می‌بخشد
به‌روزرسانی الگوریتم BERT گوگل نحوه درک Google از سؤالات جستجو را بهبود می‌بخشد. الگوریتم BERT سؤالات شمارا جستجو می‌کند، نه صفحات وب را.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =